FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: "Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

"Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.

Póki co projekt jest bardzo świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie. Data debiutu giełdowego planowana jest na Q4 2019 roku.

Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest w wersja BETA na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.

Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 100 000 aktywnych użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?

100% zdecentralizowana - "Pi" jest bezpieczną, niezmienną i nie podrabialną cyfrową walutą.

Wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i praktycznie nie zużywa jego zasobów ani baterii.

Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)

Pobierz aplikację, zainstalują ją na swoim telefonie i zacznij zarabiać już teraz! Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.

Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego:

www.minepi.com/Papkin

Lub zainstaluj aplikację "Pi Network", ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store i wpisz nazwę użytkownika (Papkin) w polu "Invitation code".

Papkin
Zapraszam do dołączenia do projektu, w którym na dzień dzisiejszy uczestniczy już ponad 300 000 ludzi z całego świata.

Skorzystaj z kodu polecającego Papkin a zwiększysz swoją moc wydobycia kryptowaluty Pi aż o 25%!

www.minepi.com/Papkin
Liczba użytkowników projektu Pi Network rośnie w błyskawicznym tempie. Na dzień dzisiejszy liczy już ponad 400 000 ludzi z całego świata.

Zacznij wydobywać kryptowalutę Pi na swoim telefonie zupełnie za darmo już dziś, albowiem przy 1 000 000 użytkowników nastąpi halving, czyli zmniejszenie nagrody za jej wydobywanie aż o połowę, podobnie jak wkrótce będzie miało to miejsce z bitcoinem.

Skorzystaj z kodu polecającego Papkin, a zwiększysz swoją moc wydobycia kryptowaluty Pi aż o 25%!

Kliknij w poniższy link i zacznij kopać za darmo kryptowalutę Pi już teraz.

www.minepi.com/Papkin