Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
#31
Witajcie

Ja kupuje głównie na allegro. Nigdy nie miałam problemu ze sprzdajacym. Towar na czas, towar zgodny z opisem Smile
Polecam paletatoreb.pl.
Odpowiedz
#32
ja też preferuje allegro, można tam czasem znaleźć niezłe rzeczy w atrakcyjnych cenach, ale to tylko gdy kupuje drobniejsze rzeczy, konkretny sprzęt RTV/AGD wole kupić w normalnym sklepie, gdzie mogę sprawdzić produkt.

Za to żywność kupuje w dwojaki sposób warzywa owoce i to co szybko się psuje wole kupić w sklepie stacjonarnym, gdzie mogę zobaczyć w jakim jest stanie, za to to co ma długi termin ważności to zamiast biegać po sklepie to oszczędzam na czasie i kupuje w sklepach internetowych, ostatnio... u siebieBig Grin
Odpowiedz
#33
Ja najczęściej kupuję przez allegro, mam zaufanie do tego serwisu. Ale jedzenia jeszcze nie zdarzyło mi się zamawiać z dostawą do domu... ciekawe jak przeżyłyby to np: jajka Smile
Odpowiedz
#34
Zakupy przez internet są wygodne, ale czasami wolę iść do sklepu, żeby móc np. jakieś ubranie przymierzyć.
Co to jest ewidencja czasu pracy?
Odpowiedz
#35
Zwykły sklep to dziś nie atrakcja. Lubimy odkrywać takie ciekawostki. Ja np. niedawno dowiedziałam się, że jest specjalistyczny sklep z rękodziełem. Możesz tam kupić naprawdę oryginalne prezenty. Moja znajoma np. robi piękne lalki ze szmatek a mama koleżanki, emerytowana nauczycielka, piecze pierniczki na choinkę. Te i inne cudeńka można kupić na tej stronie

[Obrazek: 3936056.jpg]
Odpowiedz
#36
To jest świetny sklep: centrum-broni.pl. Ostatnio zamówiłem tam prezenty na gwiazdkę dla swojego ojca i brata Wink
Myślę, że powinni się ucieszyć bo wszystko dobrej jakości i firmowe.
Odpowiedz
#37
Ja zazwyczaj na AlleDrogo kupuję Smile co jak co ale w Polsce jednak najwięcej osób tam się ogłasza. Zresztą są ludzie co nie mają strony i swoją ofertę mają tylko tam Dodgy
Odpowiedz
#38
Ja przez internet najczęściej zamawiam ubrania - jest taniej i przede wszystkim większy wybór Wink
Lubię ciekawe wzory tak więc bardzo często noszę zabawne koszulki z napisami.
Ostatnio spodobały mi się tutaj: http://www.megakoszulki.pl/Teksty-c164.html Naprawdę, mają świetne teksty Wink
Cena w porządku i wszystko wysokiej jakości.
Odpowiedz
#39
My teraz kupowaliśmy prezent na mikołaja dla dziecka - http://szkolnis.pl/na_prezent. Ogólnie ja dość często korzystam z choćby allegro. Teraz przeglądam promocje i oferty by znaleźć coś fajnego na prezenty.
Odpowiedz
#40
Co do allegro to zawładnęło sporą częścią sprzedaży internetowej w Polsce. Nie wiele jest takich krajów jak my Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości