Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
#11
Ja niedawno wypróbowałam zakupów klubowych - tzn, zakupów z klubu zakupowego, to takie mejsce gdzie najpierw trzeba się zalogować, zarejestrować i dopiero potem można robić zakupy Smile. Teraz jestem w trakcie remontu mieszkania - sporo rzeczy udało się nam kupić przez ogłoszenia - najbardziej jestem zadowolona z wygrzebania taniej jak barszcz wełny do ocieplania dachu - stropu. Komuś została z budowy i ocieplania dużego domu Smile. Warto szperać, szukać takich właśnie takich okazji.
Odpowiedz
#12
o łał, ta wełna do ocieplania dachu to rzeczywiście bardzo kobiecy zakup hihiihSmile
Odpowiedz
#13
A ja przez internet najczęściej zamawiam ... jedzenie Big Grin
Ostatnio na przykład odkryłem bardzo wygodny sposób zamawiania jedzenia przez portal skubacz.pl na którym jest na przykład pizza online.
Takie zamawianie moim zdaniem jest bardzo wygodne ponieważ trwa dosłownie kilkanaście sekund, mamy duży wybór różnych restauracji w jednym miejscu. Poza tym jest tam dużo fajnych ułatwień jak na przykład zegar odmierzający czas dostawy albo możliwość skomponowania własnej pizzy.
Odpowiedz
#14
Mój ostatni zakup to... opryskiwacz ciśnieniowy. Zamówiłam w tym sklepie. Ogrodnictwo to moja pasja, więc zakup był bardzo wyczekany, a kiedy przyszedł miałam wielki uśmiech na twarzy.
Odpowiedz
#15
Tongue 
Ja prze internet ostatnio kupi lam pizze Smile zanlazłam taki portal www.skubacz.pl bardzo fajnie iszybko mi poszło , polecam
Odpowiedz
#16
Myślę, myślę i nie pamiętam, co kupiłam ostatnio przez internet, ale możliwe, że były to bilety lotnicze na majówkę Smile
Odpowiedz
#17
Mieszkam w Krakowie, tu kupowanie jedzenia w sklepie prawie nie działa - są tylko takie małe delikatesiki z zawrotnymi cenami, dlatego zamawiam sobie zakupy przez internet w TEsco i panowie mi je przywożą i nawet wnoszą Big Grin
Odpowiedz
#18
O Tesco słyszałem, co ciekawe nawet to drogo nie wychodzi, to jest bardzo dobre dla starszych osób. Ja sam dużo kupuje ostatnio przez Internet, chociażby ciuchy, kupowałem kosmetyki podtrzymujące opaleniznę, zegarek i jeszcze kilka rzeczy. Głównie kupuję w sklepach internetowych lub na aukcjach.
Odpowiedz
#19
Ja w zasadzie kupuję głównie na Allegro lub tego typu serwisach. Ale czasami kupię coś w specjalistycznym sklepie internetowym np. coś do ogrodu , jakieś rzeczy z elektroniki lub coś do komputera. Ważne by był duży wybór i w miarę niska cena wysyłki.
Odpowiedz
#20
Nie mam oporu przed zakupami przez internet: szybko, wygodnie i często o wiele taniej niż w normalnym sklepie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości