Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
Teraz często robię zakupy przez internet, bo jest taniej.
Odpowiedz
Co raz częściej robię zakupy przez Internet Big Grin jest to naprawdę wygoda gdy ma się mało czasu Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
Ja bardzo często robię zakupy przez internet. Ostatnio widziałam sukienki rozmiar 46 na portalu internetowym modbis.pl i muszę o nich powiedzieć swojej mamie. Ona ma duży problem ze znalezieniem ubrań w takich rozmiarach, a te sukienki powinny jej się spodobać.
Odpowiedz
ja ostatnio robię zakupy wyłącznie przez internet. to wielkie ułatwienie. ostatnio nawet widziałam afrykańskie mango w niezłej cenie więc opłaca się szukać w internecie
Odpowiedz
ja kupuje tylko przez neta, zwłaszcza teraz, jak sa taaakie przeceny Smile
Odpowiedz
Kupuję wiele, ale jakoś nie mogę przekonać się do ciuchów, które lubię najpierw przymierzyć. Wiem, że zawsze niby można zwrócić, ale nie chce nigdy mi się bawić w zwroty ;P
Odpowiedz
sporo jest teraz stron,, przez które kupimy wszystko, dosłownie Smile
Odpowiedz
Dokładnie, nie problemem jest coś znaleźć, a sprawdzić gdzie można dostać to najtaniej.
Odpowiedz
Ja ostatnio kupiłam sobie fortepian i to również przez internet http://www.fortepiano.com.pl/ byłam bardzo zadowolona, żadnych problemów a fortepian y na każdą kieszeń Smile
Odpowiedz
Teraz to zakupy internetowe są już czymś w zupełności normalnym, tak samo z ubraniami jest i wbrew pozorom wiele osób z tego korzysta, a jak jakaś kobieta chce kupić ciuch, to takie sukienki bombki w serwisie Domodi.pl z pewnością znajdzie, a mimo wszystko kupowanie ubrań wcale nie jest takie złe, skoro aż tyle osób się na to decyduje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości