Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
No bez tego trudno sobie poradzić. Można ewentualnie kupić urządzenie wielofunkcyjne. A no i niszczarkę.
Odpowiedz
A robicie już letnie zakupy odzieżowe? Mi w oko wpadły reserved sukienki na Sprzedajemy.pl. Na pewno zamówię przynajmniej dwie sukienki - są o wiele tańsze niż w normalnym sklepie, więc i tak mi się to opłaci.
Odpowiedz
Często zdarza mi się robić zakupy przez internet, zwłaszcza, że większość ubrań, w których chodzę można zaliczyć do stylu młodzieżowego, a niezbędnych mi dodatków nie znajdę w sklepach sieciowych.  Ubierając się w sposób młodzieżowy odmładzam się, jestem na luzie i czuje się bardzo swobodnie. Tutaj  http://tekstowy.net/styl-mlodziezowy-nie...mlodziezy/ znalazłam kilka ciekawych porad na temat zestawiania garderoby w stylu młodzieżowym. Spódnica do kolan i do tego trampki lub bluza z kapturem i jeansy zawsze wyglądają dobrze.
Odpowiedz
A ja ostatnio kupilem posciel 3D ze wzorem na EURO 2016! Miazga - od razu lepiej sie usypia pod taka posciela hehe
Odpowiedz
Ja raczej staram się unikać kupowania przez internet, bo to trochę takie kupowanie w ciemno. Nie sprawdzisz przed zakupem, jaką jakość tak naprawdę ma towar.
Odpowiedz
Kupuję przez internet odzież - głównie w sprawdzonych sklepach - takich jak Zalando czy Answear. Nigdy się nie naciąłem.
Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałam zabawki dla mojego 2 letniego synkaSmile
Odpowiedz
Kupowanie przez internet jest ok w wypadku gdy sklep jest sprawdzony i ma dobre opinie.
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach już chyba wszystko można kupić przez Internet Smile
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
Z tym się zgodzę. Internet teraz daje spore pole możliwości do wykorzystania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości