Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
A mi się często nie chce chodzić po sklepach stacjonarnych. Dużo pracuję i w weekend chciałabym po prostu odpocząć i zregenerować siły a nie biegać po centrach handlowych i stać w kolejkach do przymierzalni.
Odpowiedz
mam podobnie, a mieszkam teraz na nowym osiedlu, gdzie sklepów jeszcze nie ma, więc musiałabym dojechać daleko. Polecam w ogóle wyprzedaże w sklepie: www.born86.pl - mają świetne okularki
Odpowiedz
Też mieszkam na nowym osiedlu, na szczęście mam obok siebie duże inne osiedle. Ale też często zdarza mi się kupować przez internet.
Odpowiedz
mi zwyczajnie brak czasu, np wczoraj zamówiłam do domu żarówki led, najpierw przeczytałam ten poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...i-led/606/, zdecydowałam jakie chce, zamówiłam w e-sklepie i będą najpóźniej w poniedziałek. Cała operacja trwała może 20 minut.
Odpowiedz
Ja zazwyczaj zamawiam przez internet prezenty, bo nie chce mi się biegać po sklepach.
Nauczyłam się też doładowywać telefon na http://www.topup.center gdzie logując się przez facebooka płacę mniej za doładowanie.
Odpowiedz
A zdarza się Wam kupować rzeczy do wystroju wnętrz przez internet? Spodobała mi się tapeta do sypialni, ale obawiam się, że zdjęcie nie zawsze oddaje w pełni kolorystyki danej rzeczy i w końcu nie potrafię się zdecydować czy ją zamówić czy nie.
Odpowiedz
Ja też często robię zakupy przez internet. Najczęściej kupuję środki czystości Bardzo fajny sklep i duży wybór.
Odpowiedz
Zdarza mi się zamawiać coś przez internet. Głównie allegro bo jest tam dużo taniej. Jednak często zamawiam również książki i elektronikę, ale odbieram w sklepie stacjonarnym... Teraz szukam prezentów na allegro
____________
automaty do grania w sieci
Odpowiedz
(04-04-2013, 09:23)muszka napisał(a): Myślę, że to bardzo fajny pomysł i cieszę się, że powstaje coraz więcej tego typu sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja często kupuję przez internet.Big Grin Ogólnie to ostatnio jak moja dziewczyna chciała odnowić nasze drewniane okna to kupilismy rolety tu i bylismy zadowoleni. Ogólnie dużo kupujemy przez internet, jakies rzeczy do domu czy prezenty na święta i ogólnie nigdy nic nas złego nie spotkałoWinkBig Grin
Odpowiedz
Po świętach kupiłem sobie na takiej stronce island hacks Candy Crush Saga Hack do gierki i nie muszę już siedzieć godzinami żeby zbijać te cuksy żeby kupować ulepszenia Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości