Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
#1

parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę www.menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?
Odpowiedz
#2
No i co w tym dziwnego? Masa jest teraz takich stron?
Pozdrawiam, karski1
Zapraszam na mojego Pinteresta!
https://pl.pinterest.com/hist_pl_yt
Odpowiedz
#3
(01-28-2012, 23:57)kika75 napisał(a): parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę www.menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?

Hmmm duzo jest takich stron ... tez przesyłaja do domu wszystko Smile
Odpowiedz
#4
ja dużo kupuję przez allegro i portale ogłoszeniowe, np. ostatnio kupiłem kino domowe kino domowe <- w tej kategorii na anonse.pl.
Odpowiedz
#5
Coraz więcej tego typu stron. Obecnie już nie tylko ubrania ale i jedzenie się kupuje przez neta

_________________
ksero w Krakowie
Odpowiedz
#6
Nie korzystałam, ale jestem ciekawa jak to wygląda. Dobre było to jedzenie, wszystkie produkty świeże?
Odpowiedz
#7
Na allegro kupuję tańsze rzeczy raczej, a droższe np telewizory, lodówki, meble itd to wolę porównywać w porównywarkach a potem kupić w jakimś normalnym "namierzalno-namacalnym" sklepie, który nie jest tak total tylko wirtualny.
Odpowiedz
#8
Czcionka na stronie odrzuca, trudno się ją czyta.
Czy Marek Kondrat udzielił wam zgody do reklamowania produktów jego wizerunkiem??
Odpowiedz
#9
Nie miałam okazji zamawiać w ten sposób, ale ta tabela kalorii tego co zamwiasz jest fajnym rozwiązaniem - dla tych, którzy dbają o linię - super.
Odpowiedz
#10
Myślę, że to bardzo fajny pomysł i cieszę się, że powstaje coraz więcej tego typu sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości