Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.Rozgadani.com <-- Zapraszamy :)
#1
Rozgadani.com to forum wielotematyczne stworzone dla ludzi w różnym wieku. Tworzymy internetową społeczność, liczba użytkowników z dnia na dzień rośnie. Dzielimy się swoimi przeżyciami i doświadczeniami na różne tematy. Pomimo odmiennych opinii, potrafimy się zgrać i robimy wszystko, żeby nasze forum w dalszym ciągu się rozwijało. Sam widzisz, że jest to miejsce w sam raz dla Ciebie.

Nasze motto:
"Człowiek musi najpierw usłyszeć tysiące zdań innych ludzi, zanim wypowie jedno swoje".

Pięć powodów dla których warto się zarejestrować:
- Możesz się ujawnić, jak i równie dobrze pozostać anonimowy w swych wypowiedziach.
-.Poznajesz ludzi w różnym wieku, o różnym miejscu zamieszkania i różnych poglądach.
- Nasza społeczność żyje w zgodzie i miłej atmosferze.
- Jest to forum wielotematyczne, a więc zapewniamy Cię, że znajdzie się coś dla Ciebie.
- Z nami zapomnisz, co to znaczy nuda.

Forum Wielotematyczne, Młodzieżowe

[Obrazek: baner.gif]
Odpowiedz
#2
Jako, że nie zwykłem oceniać treści, a jakość, a więc i tym razem nie odbiegnę od normy.
Pomijając fakt, że staty są ciekawe, to jest to normalne przy tejże tematyce i tak długim istnieniu forum, nie ma się czym zachwycać Smile
Kolejne, zwykłe, Przemowskie forum - do skryptu nie mam nic, osobiście uważam, że jest naprawdę fajny, ale w dobie dzisiejszych forów należy odbiegać od normalności i starać się, aby ten nasz staruszek Przemo wyglądał jako-tako.

Ode mnie 5-10, zero rewelacji.

By the way - powodzenia ! Smile
Odpowiedz
#3
Dziękuję za szczerą ocenę Smile
Odpowiedz
#4
Znam to forum. Nawet byłem na nim użytkownikiem jak dobrze sobie przypominam.
Styl jest prosty, logo także. Wszystko ładnie.
Forum bardzo dobrze rozwinięte.

Życzę powodzenia.
Ocena na dziś 7/10 Smile
Odpowiedz
#5
A dziękuję Big Grin
Odpowiedz
#6
Styl i logo bardzo ładne, dużo tematów i postów i spora masa użytkowników!
Świetne, powodzenia!
8/10
[Obrazek: userbarj.png]
Odpowiedz
#7
styl ładny ale skrypt nie odpycha
Odpowiedz
#8
Dziękuje
Odpowiedz
#9
skrypt mnie odstrasza, reszta ok

//po co drugi raz taki sam post?
/ostrzeżenie słowne - lisek
Odpowiedz
#10
Dokładnie już to pisałeś
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości