Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wrastające paznokcie
#1
Cześć,
Mam problem z wrastającymi paznokciami próbowałam wszystkiego, wycinania ich ze skóra, specjalnych drucików i  nic. Ostatnio zastanawiam się nad wizytą w Instytucie podologii w Rzeszowie bo słyszałam że to sprawdzone miejsce. Był tam ktoś może i się wypowie?
Odpowiedz
#2
Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.
Odpowiedz
#3
Warto też pamiętać o tym, aby regularnie chodzić na profesjonalny manicure żeby uniknąć takich sytuacji. Także faceci powinni zadbać o swoje paznokcie. Tutaj https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-meski/ zapiszecie się na manicure męski.
Odpowiedz
#4
(12-08-2020, 15:07)radziu25 napisał(a): Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.
Dokładnie. Byłam w tym Instytucie już nie raz a trzy razy. Raz sama a dwa razy z córką która miała duże problemy właśnie z kilkoma paznokciami naraz. Otrzymała tam profesjonalną pomoc i dodatkowo zrekonstruowali jej całego paznokcia więc polecam każdemu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości