Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wakacje
#11
Ja wolę miejsca, gdzie można dużo zwiedzać. A Złote Piaski są typowo dla odpoczynku.
Odpowiedz
#12
Ja tegoroczne wakacje spędziłam na Krecie, piękne miejsce, bardzo dużo zwiedzania, polecam Smile
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#13
Warto też odwiedzać lokalne atrakcje. Czasem mieszkając w jakimś miejscu nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile jest ciekawych miejsc wokół nas. Na przykład dla szukających atrakcji dla dzieci na śląsku przyda się lista miejsc, gdzie można byłoby miło i przyjemnie spędzić czas z całą rodziną. W Polsce naprawdę można ciekawie spędzić czas, tylko czasem trzeba poszukać.
Odpowiedz
#14
Takie lokalne miejsca lepiej zostawić na weekendy. A w wakacje jechać gdzieś dalej.
Odpowiedz
#15
Ja bylem z dziewczyna w Paryzu i badzo sie nam podobalo Smile No i doszlo do tego, ze zaczelismy myslec o wyjezdzie tam na stale. Odkrylismy, że jest praca we Francji od zaraz, wiec moze niedlugo uda nam sie wyjechac Smile Nawet sprawdzalismy juz pierwsze ogloszenia - http://polandworkforce.com/praca-we-francji-2/ Na poczatek bede pracowal fizycznie, a ona jako recepcjonistka w hotelu. Ale od czegos trzeba zaczac.
Odpowiedz
#16
Może do Monte Carlo? Kupa fajnych miejsc, kasyna, luksusowe, fancy hotele, jachty. Smile)
Odpowiedz
#17
Myślę, że dobrym miejscem na wakacje jest Hotel Aurora w Łodzi. Warto sobie zerknąć na stronę tego obiektu i sprawdzić ofertę. Obiekt jest świetny. Poza tym można tam trafić na różne promocje, co jest dużym plusem.
Odpowiedz
#18
Ja w tym roku jadę pierwszy raz na wakacje z dwójką dzieci, w tym z jednym rocznym i nie ukrywam, że trochę się tego boję, tym bardziej że myślimy o jakiejś dalszej lokalizacji, czyli w grę wchodzi raczej samolot. Dosyć dużo w głowie rozjaśniła mi ta seria poradników: http://www.osesek.pl/wakacje-z-dzieckiem.html - między innymi już powoli zbieramy różnego rodzaju książeczki i gry na podróż, żeby dzieciaki się nie nudziły. Zastanawiam się też, czy któraś z mam mogłaby się podzielić listą rzeczy, które są niezbędne do zabrania za granicę dla małego dziecka?
Odpowiedz
#19
na wakacje, to nigdzie w tym roku się nie wybieram, potwornie się boję... Wszędzie zamachy
Odpowiedz
#20
ja na wakacje zostaję na wsi w domu, lubię tak odpoczywać w ciszy i spokoju Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości