Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strona www
#1
w najblizszych dniach koncze teoretycznie ogarnianie mojego pierwszego sklepu internetowego, brakuje jeszcze tylko... strony www Smile od strony techniczej.. dlatego szukam jakiejs dobrej agencji, polecicie kogos? na razie sie zastanawiam nad strony internetowe Lublin i jak myslicie?
Odpowiedz
#2
Myślę, że zrobią Ci dobrą stronę Smile
Odpowiedz
#3
W dzisiejszych czasach strona internetowa jest bardzo ważna Smile
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#4
Ja mogę polecić strony internetowe Gdańsk. Specjalizują się głównie w stronach www dla firm.
Odpowiedz
#5
Zainteresuj się w takim razie tematem takim jak pozycjonowanie stron, na pewno Ci się przyda. Inaczej twoja strona będzie tylko dla Ciebie Smile
Odpowiedz
#6
(10-27-2016, 20:18)karolina24 napisał(a): Zainteresuj się w takim razie tematem takim jak pozycjonowanie stron, na pewno Ci się przyda. Inaczej twoja strona będzie tylko dla Ciebie Smile
Generalnie trzeba patrzeć też na cenę. Dobra strona internetowa musi kosztować. Nie może być zrobiona na flashu bo potem nie można jej pozycjonować
Odpowiedz
#7
W dzisiejszych czasach jeżeli nie posiadasz profesjonalnego sklepu internetowego to raczej nie masz szans na to żeby w jakikolwiek sposób się wybić. Bez dobrze wykonanej strony sklepu nie masz szans żeby dobrze go wypozycjonować czy jakkolwiek inaczej promować w internecie, dobrze wykonana strona to nie tylko taka która jest przyjazna dla robotów indeksujących ale również dla samych użytkowników dlatego już na starcie warto zadbać o ich dobre wykonanie. [url=https://www.janmedia.pl/oferta/sklepy_internetowe.xml][/url]
Odpowiedz
#8
Na pewno należy zainwestować w strony wizytówkowe. To fajna forma do rozpromowania się. Do tego proponuję zainwestować w dobry marketing. W początkowej fazie z braku funduszy wystarczy niewielka kwota na Facebook Ads, Ad Words i pozycjonowanie żeby zacząć być widocznym w sieci.
Odpowiedz
#9
Posiadając sklep internetowy należy pamiętać o wdrożeniu certyfikatu SSL, który zapewnia bezpieczeństwo w przesyłaniu informacji. Ważne jest przy tym wykonanie kilku dodatkowych czynności, by zmiana adresu nie wpłynęła na spadek pozycji w wyszukiwarce. Interesujący artykuł na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu...o,101.html . Autor podkreśla m.in. że konieczne jest zastosowanie odpowiednich przekierowań oraz zadbanie o obecność protokołu we wszystkich zasobach wewnętrznych serwisu. Sądzę, że to bardzo ciekawy temat.  Smile
Odpowiedz
#10
Każda strona www potrzebuje w dzisiejszym czasach swojego własnego facebooka. Dlaczego? Dowiesz się tego z strony site-calla w którym jest opisany słowniczek pojęć marketingowych : facebook
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości