Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep z fototapetami
#1
Witajcie, w ostatnim czasie z mężem zrobiliśmy remont naszego dużego pokoju i jakoś pusto się zrobiło na ścianach. Pomyślałam sobie, że może warto było by zakupić jakąś fajną fototapetę na ścianę. Zajrzałam na http://fototapetynawymiar.com i jest ma naprawdę wiele fajnych propozycji. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
również jestem przed etapem remontowania. Do tej pory wynajmowałam pokój znajomym ale umowa się im skończyła i wyprowadzają się. Czas odświeżyć ściany. Wymarzyłam sobie, że ścianę w przedpokoju na przeciwko drzwi wejściowych pokryję jakimś ciekawym motywem na fototapecie. Poszukam na tej stronie jak coś znajdę ciekawego i zamówię to podzielę się opinią.
Odpowiedz
#3
Chyba zdecyduję się skorzystać z opcji sklepu http://fototapetynawymiar.com , bo znaleźliśmy tam fototapety, których nigdzie nie mogliśmy dostać w sklepie stacjonarnym , a szukaliśmy czegoś do naszego salonu i i chcieliśmy, żeby to była uliczka lub widoczek, który będzie sprawiał wrażanie pewnej głębi. Stacjonarnie wybór był mizerny, a tam szeroki wachlarz tapet, który mam nadzieję okaże się naprawdę dobrej jakości, bo tego się obawiam najbardziej;/ Ale chyba będzie można taką tapetę, jakby coś zwrócić czy jednak nie ma takiej możliwości? Może podrzucicie jakieś propozycje fototapet do salonu i jakieś warte uwagi sklepy?
Odpowiedz
#4
Z tego co tam widzę to wybór rzeczywiście jest całkiem spory, ale pytanie czy wszystkie te wzory są w danym momencie dostępne. Ja kupowałam akurat w stacjonarnym bo trafiłam na odpowiedni wzór, ale trochę czasu musiałem poświęcić na znalezienie czegoś ciekawego, więc może rzeczywiście lepiej to zrobić przez internet. Na pewno takie rozwiązanie jest wygodniejsze. Tylko wybierz sobie wersję na samoprzylepnym podkładzie, wtedy nie będziesz się musiała brudzić klejem.
Odpowiedz
#5
Teraz jest bardzo dużo sklepów i ofert z takimi fototapetami, jestem na bieżąco, bo remontujemy akurat naszą kafejkę netową i właśnie zamierzamy także położyć na jedną ze ścian taką fototapetę, żeby nastrój wytworzyć. Te fototapetynawymiar dają radę, mają super wzornictwo i najważniejsze, że dopasowywane sa na wymiar właśnie, nie wszędzie można spotkać się z takim udogodnieniem. Teraz tylko czeka nas wybór wzoru i chyba będziemy jednak tam składać zamówienie, parę obrazków już nam wpadło w oko:-) Dzięki za linka:-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości