Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rokoko
#1
Heloł!
Urządzamy właśnie nasz mały, za to własny domek - i wymyśliliśmy sobie, że nie będziemy się wpisywać w nudne trendy nowoczesności, tylko zrobimy wszystko na bogato. A mianowicie marzy nam się styl rokoko - pewnie tanio nie wyjdzie, ale przecież nie o finanse chodzi, tylko prezencję i reputację Angel Zastanawiamy się, czy do tych założeń pasować będzie nam sztukateria gipsowa. Ktoś się zna na architekturze na tyle, żeby to wyjaśnić bez najmniejszych wątpliwości Huh
Odpowiedz
#2
Myślę, że w przypadku stylu rokoko taka sztukateria to strzał w 10-tkę. Jest naprawdę "na bogato".
Odpowiedz
#3
W taki styl idealnie wpiszą się antyki, klasyczne meble kompletnie nie będą do niego pasować. Ważne są też dodatki, które podkreślą charakter pomieszczeń. Dość dużą ofertę antyków znajdziesz na stronie https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/2 ale warto też pojechać i zobaczyć je na żywo. Wydaje mi się, że nie będzie Wam łatwo odtworzyć ten styl, każdy szczegół musicie dokładnie przemyśleć, aby nie zepsuł końcowego efektu. Osobiście wolę prostotę, ale trzymam kciuki za Wasze przedsięwzięcie i mam nadzieję, że dobrze będzie Wam się mieszkało w tak urządzonym domu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości