Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z zasypianiem
#1
Ostatnio bardzo kiepsko śpię - zdarza się nawet mniej niż 4 h dziennie. Podobno winne mogą być stare meble, niewygoda też nie daje zasnąć. No to szukam czegoś, co zapewni mi komfort na odpowiednio wysokim poziomie. Podobno narożnik skandynawski byłby całkiem niezłym rozwiązaniem mojego problemu - jak myślicie? A może powinienem się zainteresować jakimiś innymi meblami?
Odpowiedz
#2
(09-17-2019, 09:59)Cristina napisał(a): Ostatnio bardzo kiepsko śpię - zdarza się nawet mniej niż 4 h dziennie. Podobno winne mogą być stare meble, niewygoda też nie daje zasnąć. No to szukam czegoś, co zapewni mi komfort na odpowiednio wysokim poziomie. Podobno narożnik skandynawski byłby całkiem niezłym rozwiązaniem mojego problemu - jak myślicie? A może powinienem się zainteresować jakimiś innymi meblami?

a nie pomyślałeś o innych rozwiązaniach? Np o jakichś zabiegach? Mój mąż miał to samo, ale żaden materac ani witaminy nie pomogły. Dopiero przekonałam go do masaży w Krakowie w specjalnym SPA dla mężczyzn. Na początku nie był przekonany czy to pomoże, ale kilka sesji zwalczyło jego bezsenność i jest normalnie. A naprawdę stawało się to dla nas bardzo uciążliwe. Mąż wstawał wcześnie do pracy, nie przesypiał nocy, albo zasypiał bardzo późno. A takie masaże relaksacyjne czy aromaterapeutyczne doskonale pomagają w problemach ze snem.
Odpowiedz
#3
Powiem Wam szczerze, że moja jakość snu znacznie się poprawiła po zmianie materaca na nowy. Z polecenia znajomej natrafiłam na stronę: https://www.rdc.pl/sponsorowany/wybor-ma...c-materac/ znalazłam tam konkretne wskazówki dotyczące tego na co zwrócić uwagę kupując materac, zerknijcie sobie Wink
Odpowiedz
#4
Podobno melatonina pomaga
Odpowiedz
#5
Ja miałem problem z bezdechem sennym, ale na szczęście dzięki aparatom od https://mfzaar.pl/ udało mi się go zwalczyć. Warto zajrzeć na tą stronę i poczytać samemu o takim rozwiązaniu, ponieważ jest bardzo skuteczne.
Odpowiedz
#6
A co sądzicie o środkach persen, forsen?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości