Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla mamy
#81
Ja swojej mamie jako prezent na urodziny kupiłam irobot roomba combo. Prezent bardzo jej podobał i regularnie go używa. Chciałam troszkę ją odciążyć. Moja mama ma prawie 60 lat, a ciągle lata po domu, gotuje piecze, sprząta. Miałam nadzieję, że ten prezent troszkę jej pomoże w tych obowiązkach domowych i działa Wink
Odpowiedz
#82
moja mama ma w domu piec i ciągle się o nia martwiłam bo sezon grzewczy się zaczął i kupiłam jej czujnik gazu z firmy Lanberg ona zadowolona i ja spokojna
Odpowiedz
#83
Ja obdarowałam moją mamusię fajnym naturalnym kremem eco nature z Bielendy w 99% składa się z naturalnych składnikach bomba witaminy c.A w pewnym wieku trzeba używać mocno nawilżających kremów.
Odpowiedz
#84
Naturalne kosmetyki są super, doskonale sprawdzą się dla mam w każdym wieku
Odpowiedz
#85
Kocham moją mamę najbardziej na swiecie wiec perfumy kosmetyki bizuteria byly oklepane. Chcialam dac jej cos ekstra wiec szukalam w necie podpowiedzi. Tak wpadlam na blog https://szybkagotowka.pl/Finanse/prezent-dla-mamy i pomysl SPA! Mama będzie zachwycona Big Grin
Odpowiedz
#86
Najlepsze prezenty to te, w których widać, że ktoś faktycznie o nas pomyślał Wink
Już teraz masz okazję poznać realizację 355 bez opuszczania mieszkania! Bez owijania w bawełnę odtwórz cały film 355. Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film po polsku? Wejdź na upvod.pl
Odpowiedz
#87
Jeśli mama jest muzykalna, to może warto podarować jej jakiś instrument muzyczny? Warto go najpierw oddać do specjalisty https://www.luthier.com.pl/ aby sprawdził czy dany instrument jest w pełni sprawny.
Odpowiedz
#88
Może dobrym pomysłem będzie jakiś element garderoby? Na stronie sklepu sportofino.com znajdziesz bardzo fajne czapki damskie, które świetnie nadają się na tego typu prezent.
Odpowiedz
#89
Jeśli chcecie kupić perfumy na prezent dla kobiety, to polecam odwiedzić sklep Euforia Zapachu i sprawdzić ich Damskie zamienniki perfum
Odpowiedz
#90
Perfumy to dobry pomysł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości