Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla mamy
#71
może jakiś sprzęt kuchenny? Sokowirówka, ekspres, blender itp. Ostatnio kupowałem części zamienne małego agd do mojego ekspresu, bo ułamałem element obudowy i nawet części są tanie. Polecam philipsa z doświadczenia (a przetestowałem kilka marek) wiem ze u mnie się doskonale sprawdza.
Odpowiedz
#72
Marzeniem mojej mamy był ekspres do kawy, więc postanowiliśmy z tatą kupić jej na okrągłe urodziny jakiś fajny ekspres. Po długich poszukiwaniach padło na ekspresy nivona. Było tam kilka fajnych modeli i nie było łatwo się zdecydować, ale w końcu coś udało nam się wybrać. Mama oczywiście była przeszczęśliwa i teraz tylko do każdego prezentu dorzucamy jej kilka opakowań kawy.
Odpowiedz
#73
A może coś co na pewno jej się spodoba czyli świetna kolacja? Ja od czasu do czasu robię taką niespodziankę najbliższym i zamawiam coś pysznego. Polecić ze szczerym sercem mogę margaret z wrocławia bo jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i zawsze każdemu smakuje Smile
Odpowiedz
#74
Ja proponuję jakiś zabieg idealnie dobrany dla Twojej mamy w sprawdzonym miejscu. Może korekta zmarszczek, albo mezoterapia igłowa? Taki prezent przyniesie skutek na dłużej i będzie stanowić ciekawe doświadczenie. Polecić Ci także mogę klinikę Esderm bo sama korzystam zawsze z ich usług, ale może znajdziesz sama coś równie dobrego Smile
Odpowiedz
#75
Moja mama na urodziny dostała ode mnie perfumy, które sama sobie upatrzyła. Oprócz tego duży kosz jej ulubionych słodyczy Smile
Odpowiedz
#76
Ja w tym roku zabrałam moją mamę w jej urodziny na zakupy. Sama wybrała sobie prezent- sukienkę, która jej się podobała i nie musiałam się martwić o to czy trafię z rozmiarem Wink
Odpowiedz
#77
Moja mama od jakiegoś czasu mówiła, że psuje jej się odkurzacz i że musi kupić nowy, więc postanowiliśmy, że w prezencie na urodziny damy jej właśnie odkurzacz. Po obejrzeniu i porównaniu wielu modeli w końcu zdecydowaliśmy się na https://www.ranking-odkurzacz.pl/produkt...-cyclonic/ . Mama była bardzo zadowolona z prezentu.
Odpowiedz
#78
Jeżeli to ma być prezent dla mamy, to według mnie powinno to być coś porządnego. Może jakieś dobrej jakości perfumy? Gdybyś akurat nie wiedział, co warto wybrać w takim przypadku, to nic straconego. Tak się bowiem składa, że mogę ci zarekomendować rewelacyjny materiał, który powinien pomóc ci w wyborze. Mam teraz na myśli dokładnie ten https://www.ezebra.pl/pl/blog/kosmetyki-...88736.html artykuł. Zajrzyj, a myślę, że bez trudu znajdziesz coś, co przypadnie mamie do gustu. Sam ją w końcu znasz najlepiej.
Odpowiedz
#79
W tym roku podarowałam Mamie coś, co wiem że lubi, a mianowicie buteleczkę perfum orientalnych Orientica White Musk CPO ( https://www.zapach-orientu.pl/orientica-c-1_70.html/s=5) Najkorzystniej udało mi się kupić w sklepie yasmeen.pl/ co wcale mnie nie dziwi, ponieważ w tej perfumerii zawsze ceny są dostępne dla każdego i też między innymi z tego powodu jest to moja ulubiona perfumeria. A co lubią wasze mamy? Jakie zapachy?
Odpowiedz
#80
ja mamci kupiłam krem przeciwzmarszczkowy royal bee elixir z bielendy do cery dojrzałej a ze taki używa to sie ucieszyła do tego winko słodkie i bombonierka ladnie zapakowałam i wyszło fajnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości