Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozycjonowanie nauka
#11
W Internecie jest dużo ciekawych poradników, stron czy też forum o tematyce pozycjonowania Big Grin
Mango Afrykańskie - czy działa
Odpowiedz
#12
Tak, to prawda, źródeł do nauki pozycjonowania jest wiele, ale zawsze warto też nie zapominać o wytycznych samego google, czego nie wypada robić przy pozycjonowaniu.
Odpowiedz
#13
Sam zacząłem się uczyć pozycjonowania z różnych poradników. Na razie chcę dowiedzieć się o tym jak najwięcej, a potem przystąpić dopiero do działania.
Odpowiedz
#14
Ja czytam blogi prowadzone przez osoby znające się na pozycjonowaniu, jak również czytam różne artykuły od samego Google.
Odpowiedz
#15
Też sam się uczę pozycjonować. Korzystam z różnych materiałów m.in. z ebooków o pozycjonowaniu, a nawet z różnych tzw. case study.
Odpowiedz
#16
Ja uczę się też samemu, od czasu do czasu. Na początku zacząłem od wszystkich wskazówek Google o tym co trzeba robić, a czego unikać.
Odpowiedz
#17
Nauka pozycjonowania idzie mi dobrze póki co samemu. Optymalizacja tytułów, meta opisów nie jest w cale taka skomplikowana i można ją zrozumieć bez większych problemów.
Odpowiedz
#18
Ja też próbuję sam pozycjonować swoją stronę, a wiedzę czerpię jak na razie z różnych blogów o SEO i pozycjonowaniu.
Odpowiedz
#19
Niestety za szkolenia SEO trzeba zapłacić dużo kasy
Odpowiedz
#20
Widzę, że dużo osób próbuje samodzielnie się nauczyć pozycjonowania Smile na pewno warto Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości