Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozycjonowanie nauka
#1
witam wszystkich
Chciałabym się nauczyć pozycjonować, powiedzcie czy jest to trudne? szukam naprawdę fajnego kursu tylko nie strikte pod względem teoretycznym ale tak żeby mi ktoś pokazał nauczył tak praktycznie...
Odpowiedz
#2
Witam
Nie jest to blog tylko o pozycjonowaniu, można się z niego dowiedzieć wielu interesujących rzeczy: http://girlswhowp.com/
                                                          Złote wyprzedaże 
Odpowiedz
#3
Trzeba złapać jakiś staż w agencji, inaczej nic nie wyciągniesz z tej masy teorii która jest w Internecie - poza tym dobra wiedza jest w cenie, więc nie powie CI co zrobić konkretnie ;D
Odpowiedz
#4
Dokładnie, ja też tak robiłem, tylko że zatrudniłem się w firmie, w której potrzebowali copywritera, a potem nauczyłem się robić wiele rzeczy, pisać artykuły, pozycjonować strony, na początku był staż, teraz jest praca na umowę Wink
Odpowiedz
#5
Proponowałabym jednak tak na starcie ze 3 miesiące lektury i spróbować wypozycjonować jakąś stronkę samemu, ewentualnie można się tym pochwalić później w Portfolio, i zawsze to jakaś praktyka, a później startować do firm na staże, praktyki, na początek proste prace i później leci, tylko trzeba się naprawdę przyłożyć, ale wiadomo, że bez układów to tylko ciężka harówka, więc nic nowego. Generalnie działanie i jeszcze raz działanie, i nie zrażać się. Chociaż w sumie podobnie można by napisać o programowaniu, tylko wszystko 2x dłużej i 2x trudniej. Za to później kaska co najmniej 2x większa.
Odpowiedz
#6
Nie da się nauczyć od tak, tzeba w tym siedzieć to branża zmieniająca się bardzo dynamicznie.
Odpowiedz
#7
Systematyczna praca może dać bardzo dobre efekty.
Najlepsze na świecie rowery są marki TREK.
Odpowiedz
#8
Polecam seo blog lexy. Bardzo dużo ciekawych artykułów i przydatnej wiedzy.
Odpowiedz
#9
Na taką nauke to moim zdaniem tylko staż
Odpowiedz
#10
tam znajdziesz wiele ciekawych rzeczy forum.optymalizacja.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości