Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pełna księgowość
#1
Szukam biura rachunkowego oferującego pełną księgowość firmy. Mam coraz większą sprzedaż i sam nie panuję nad zarządzaniem. Mam kontakt od kolegi ale chce porównać parę ofert.
Odpowiedz
#2
(12-13-2019, 10:04)Wilibaldkot napisał(a): Szukam biura rachunkowego oferującego pełną księgowość firmy. Mam coraz większą sprzedaż i sam nie panuję nad zarządzaniem. Mam kontakt od kolegi ale chce porównać parę ofert.
Polecamy nasze biuro Grupa BRDI jest to największa sieć biur rachunkowych w Polsce. Swoje biura mamy m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Gdańsku. Specjalizujemy się również we współpracy online.
Nasza oferta jest indywidualnie dostosowywana do klienta a co za tym idzie, nasze ceny są bardzo konkurencyjne.
Chętnie umówimy się na spotkanie/rozmowę telefoniczną w celu omówienia potrzeb i oczekiwań od biura. Dodatkowo, na start mamy 10% rabatu dla nowych klientów z kodem BRDI10 .
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.grupabrdi.com oraz do kontaktu mailowego grupabrdi@grupabrdi.com i telefonicznego +48 22 626 00 14
Odpowiedz
#3
Poszukaj biur rachunkowych online, są tanie i mają dobrą obsługę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości