Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odszkodowanie- LOT
#1
Witajcie !

Staram się o odszkodowanie z tytułu opóźnionego lotu. Natomiast znajduje dużo firm, które chcą ode mnie wyciągnąć spore prowizje, co mi się zbytnio nie podoba. Macie może jakieś firmy godne polecenia z prowizją na poziomie ok 20 % ?
Odpowiedz
#2
Serio z takiego czegoś się da kasę wyciągnąć ? A to nie jest tak że linie lotnicze zastrzegają sobie możliwość opóźnień ?
Odpowiedz
#3
Poszukaj Smile
Odpowiedz
#4
A nie lepiej byłoby po prostu wspomóc się opiniami innych osób ? Bo wtedy masz jakiś punkt zaczepienia i możesz niektóre opcje odrzucić a inne zostawić. Chyba najlepsza metoda na takie coś Big Grin. A pytanie na forum nie koniecznie tematycznym to raczej kompletny strzał w ciemno.
Odpowiedz
#5
(11-18-2017, 09:41)jezyna72260 napisał(a): A nie lepiej byłoby po prostu wspomóc się opiniami innych osób ? Bo wtedy masz jakiś punkt zaczepienia i możesz niektóre opcje odrzucić a inne zostawić. Chyba najlepsza metoda na takie coś Big Grin. A pytanie na forum nie koniecznie tematycznym to raczej kompletny strzał w ciemno.

Zobacz sam! Znalazłam taką firmę. Wydaje się, że zajmują się tego typu przypadkami i wyglądają na godną polecenia. http://airlex.eu/odszkodowanie-od-biura-...zor-pisma/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości