dariusz budyta youtube
the latest tweets from dariusz budyta dariuszbudyta red is cool targówek



Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mycie paneli fotowoltaicznych
#1
Panele fotowoltaiczne to duża oszczędność, ale żeby długo bezproblemowo służyły to trzeba o nie dbać. Dlatego szukam firmy która w zakresie swoich usług ma również mycie paneli fotowoltaicznych cena też dobrze jak będzie przystępna. Macie kogoś sprawdzonego, kogo możecie polecić?
Odpowiedz
#2
O kurcze, nie znam nikogo, kto potrafi czyścić panele słoneczne :O Ja swoje panele zakłądałam z SPR Polska i jestem mega zadowolona, gdyby ktoś potrzebował firmy! Wink
Odpowiedz
#3
A myślicie, że można wynająć kogoś kto za nas upora się z tym czyszczeniem??
Odpowiedz
#4
my panele fotowoltaiczne mamy od zeszłego roku Smile ciesze sie, ze sie zdecydowalismy bo jest to naprawde duza oszczednoscSmile montaz ogarnela nam ekipa z Levady, rzetelnie i bez zadnych problemow
Odpowiedz
#5
Chcemy założyć panele fotowoltaiczne. Powoli sprawdzam różne opcje cenowe. Wystosowałem już prośbę do firmy El-Sun o kosztorys całej inwestycji. Myślałem, że wszystko już wiem, ale pierwsze słyszę o konieczności mycia paneli. Co jaki czas trzeba taką czynność wykonać i o jakich kosztach mówimy?
Odpowiedz
#6
Pomyślałam sobie, że wypowiem się w tym temacie ponieważ może znają się osoby, które dopiero zastanawiają się nad fotowoltaiką. Chciałabym podrzucić Wam na ofertę firmy https://flixenergy.pl/ Ja właśnie od nich zakupiłam panele fotowoltaiczne. Wszystko odbyło się praktycznie bez wychodzenia z domu ponieważ gwarantują oni nowoczesną opcję jaką są spotkania video Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości