Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
masaż bańką chińską
#11
no właśnie, zanim się decydujemy na taki zabieg lepiej się skonsultować z lekarzem czy w ogóle jest to w naszym przypadku wskazane.
Odpowiedz
#12
Jestem bardzo ciekawa jak wygląda taki masaż i jak będę się po nim czuła Big Grin może kiedyś spróbuję Smile
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#13
Słyszałam, że bardzo fajny jest masaż bańką chińską Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#14
O rany, ja bym sie bał takiego masażu. Nie, to nie dla mnie Big Grin
Odpowiedz
#15
Nigdy nie próbowałam, ale też słyszałam dużo pozytywnych opinii na ten temat. Muszę koniecznie go przetestować.
Odpowiedz
#16
Również w najbliższym czasie zamierzam skorzystać z masażu bańką chińską, gdzie według was najlepiej się wybrać?
Odpowiedz
#17
Nigdy nie korzystałem i w sumie to nawet nie wiem, czy to cokolwiek daje. Daje?
Odpowiedz
#18
Przyznam szczerze, że nigdy nie bawiłem się w tego rodzaju rzeczy, jestem bardzo ciekawy, czy to faktycznie działa. Nie potrafię sobie tego wyobrazić w głowie, to znaczy - działania tego specyfiku.

__________________
Zapraszamy do najlepszego laboratorium genetycznego Euroimmun DNA! odnośnik do źródła tutaj Smile
Odpowiedz
#19
Mogę wam przekazać z autopsji że masaż bańką chińska jest dość bolesny ale przynosi dobre rezultaty więc często dobrze pocierpieć kilka minut dla efektu Smile Można dzięki temu masażowi pozbyć się celulitu i zmniejszyć blizny po rozstępach. Ogólnie im tkanka którą masujemy jest miększa tyn ból większy Smile
Odpowiedz
#20
Kiedys bylam na masazu banka chinska i nie bylo tak zle Big Grin teraz to zakochalam sie w tantrze i regularnie bywam w http://studiodewi.pl/ w Gdyni na takim masazu. Bardzo duze odprezenie dla ciala i organizmu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości