Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
młodsza cera
#1
Twoja skóra młodsza o 10 lat czy to możliwe ?tak najnowszy zabieg 02 LIFT JUŻ w salonie Futuro w Wawie !
Odpowiedz
#2
ładna cera bez odżywiania, i odpowiedniej diety nic nie pomoże, warto więc pójść najpierw w tą stronę Smile
Odpowiedz
#3
Dokładnie. Zresztą ja nie wierzę w zabiegi cud. Wink
Odpowiedz
#4
Jak widzę te wszystkie kremy odmładzające skórę, to zastanawiam się, kto się na to nabiera
Odpowiedz
#5
Na pewno jeśli chcemy aby nasza cera zachowała przez wiele lat młody wygląd musimy o nią odpowiednio zadbać. Nawilżanie, unikanie nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV oraz zabiegi na twarz to jest podstawa.
Odpowiedz
#6
u mnie cera od razu młodziej wyglądała jak sobie kupiłam krem remescar pod oczy. Zawsze miałam straszne wory pod oczami, teraz jak mam remescar to koleżanki w pracy nawet pytają co zrobiłam, bo wyglądam o kilka lat młodziej bez worków i cieni pod oczami.
Odpowiedz
#7
Nigdy nie korzystałam z żadnych zabiegów medycyny estetycznej i w najbliższym czasie jeszcze nie planuję Wink
Odpowiedz
#8
Ciekawe czy mojej dziewczynie to się spodoba.
Odpowiedz
#9
Nie wierzę w takie cuda Smile
Odpowiedz
#10
Sa tez bardzo fajne te dermokosmetyki przeciwdzialajaca starzeniu sie skory - zobacz sobie na https://skinexpert.pl/ - moja mama je stosuje od dluzszego juz czasu i naprawde widac efekty Smile Swietnie nawilzaja i ujedrniaja skore.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości