Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laptop, notebook, a może razem
#11
Co myślicie o tabletach Samsunga?
Odpowiedz
#12
Myślę, że najlepsze są mimo wszystko tablety, choć dla wielu mogą być nieporęczne. Ja sam posiadam i laptop i tablet. O Tabletach Samsunga nie mogę nic powiedzieć, bo nie miałem z takim do czynienia, mogę jedynie polecić Asusy, bo z taki tablet mam i sprawdzał się bardzo dobrze. Oczywiście był to sprzęt z wyższej półki. Z laptopów mogę polecić z czystym sumieniem Lenovo. Mam już drugi laptop z tej firmy i sprawuje się świetnie. Nowszy ma 3 lata i działa jak nówka, a starszy ma 8 lat i choć najlepsze lata za sobą i wiele się na nim nie porobi, to wciąż działa. Zdecydowanie są warte siebie i swojej ceny.
Odpowiedz
#13
Ja mam laptop już dobrych kilka lat i jestem bardzo zadowolona, laptop jest jednak wygodniejszy od tabletu jeżeli dużo się korzysta
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#14
Ja korzystam ze zwykłego laptopa i jak dla mnie jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Odpowiedz
#15
(02-23-2016, 09:33)madeja napisał(a): Co myślicie o tabletach Samsunga?

Od 3 lat korzystam z iPada i jestem bardzo zadowolony. Niestety miesiąc temu rozbiłem ekran, wtedy naprawiłem go tutaj www.fixitex.com . Dostałem firmową gwarancję.
Odpowiedz
#16
Laptop jest lepszym rozwiązaniem dla osoby, która go potrzebuje na co dzień, do pracy, do nauki. Tablet chyba bardziej dla rozrywki Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#17
Też tak myślę, chyba że ktoś naprawdę potrzebuje tylko małego urządzenia Tongue
Odpowiedz
#18
A jeśli gracie w gry komputerowe to z pewnością przydadzą Wam się też akcesoria dla graczy. W celu ich zakupu zachęcam do odwiedzenia sklepu internetowego Sferis. Wybór jest naprawdę duży i można wszystko zakupić bez wychodzenia z domu.
Odpowiedz
#19
Widzę, że sporo osób się zna i jest z Warszawy to ja mam pytanie o serwis komputerowy https://iviterlaptop.pl/serwis-laptopow-sony-vaio mianowicie mam laptopa sony vaio, który jest mi potrzebny do pracy zdalnej tylko niestety coś się w nim zepsuło i chwilę po włączeniu wyłącza się. Po pierwsze co może być tego przyczyną, a po drugie czy ktoś z Warszawy kojarzy Iviter Laptop serwis?
Odpowiedz
#20
Najlepiej kupić takie sprzęt, który najbardziej nam się przyda, a nie to, co myślimy, że będzie fajne. Wybierając elektronikę najlepiej kierować się praktycznością i tym, jakie ma się potrzeby, co jak będzie się z niej korzystać. Przy okazji tutaj można przeczytać artykuł na temat wpływu takich sprzętów na nas samych i tego, czy rzeczywiście pomagają nam zaoszczędzić czas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości