Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kosmetyki na rozstępy
#1
Hej. Czy stosujecie jakieś kosmetyki zapobiegające rozstępom? Chciałabym zamówić coś naprawdę sprawdzonego, dlatego też bardzo przypadła mi do gustu oferta beautymamasense.pl/naturalne-kosmetyki-na-rozstepy/serum-dwufazowe-zapobiegajace-rozstepom-150-ml/  . Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
Nie da się ich pozbyć całkiem
Odpowiedz
#3
Skoro już natrafiłam na wątek o takiej tematyce to pomyślałam sobie, że podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Według mnie dzielenie się opiniami na temat konkretnych kosmetyków jest w dzisiejszych czasach jak najbardziej wskazane. Mamy dostęp do ogromnej ilości produktów, więc ciężko wybrać coś co będzie odpowiednie dla potrzeb naszej skóry. Sama nie stosowałam raczej konkretnie produktów na rozstępy. Skupiam się na tym żeby odpowiednio nawilżyć moją skórę oraz zadbać o jej ujędrnienie. Oczywiście najistotniejsze jest tutaj regularnie stosowanie balsamów do ciała. W sieci można znaleźć wiele ciekawych produktów oraz przeróżne drogerie internetowe. Ja już kilka razy robiłam zakupy na stronie https://www.ezebra.pl/ Mają bardzo fajne ceny, więc mam pewność, że nie przepłacę. Zamówienia zawsze są realizowane dosłownie z dnia na dzień, a to również istotny aspekt. Jeżeli rozglądasz się za kosmetykami z kategorii "na rozstępy" to myślę, że wśród ich propozycji z pewnością wpadnie Ci w oko coś konkretnego.
Odpowiedz
#4
Rozstępy to częsty problem, z którym boryka się wiele kobiet w ciąży. Mogą być spowodowane szybkim przyrostem masy ciała, zbyt szybką utratą wagi, a nawet karmieniem piersią.

Dla niektórych osób rozstępy mogą być ogromnym problemem i wolą spędzać czas na innych rzeczach niż starać się je zatuszować. Jednak dla innych nie jest to warte zachodu i będą się starać, aby zakryć je makijażem.

Ważne jest, aby przeprowadzić badania przed zainwestowaniem w jakikolwiek produkt kosmetyczny na rozstępy, ponieważ istnieje wiele opcji, które nie działają tak dobrze, jak możesz mieć nadzieję.
Odpowiedz
#5
One nie są zbyt skuteczne
Odpowiedz
#6
uzywalam tołpy.. rozstepy są ale jest ich mniej.. na powstale tylko bio oil
Odpowiedz
#7
skoro po kosmetykach są to chyba nie jest za dobra Tongue
Odpowiedz
#8
no nie koniecznie... na rozstepy wplyw ma tez genetyka.. mozna uchronic sie czesciowo ale nie w calosci.. poza tym nikt cie nie zmusza do zakupu.. na notino jest wiele roznych fajnych kosmetykow
Odpowiedz
#9
nie no spoko przeciez nie umniejszam ich wartosci Big Grin mowie tylko ze moze nie kazdemu pasuje taki typ
Odpowiedz
#10
Podstawa to wzmacnianie skóry od środka. Ja szczególnie cenie sobie takie składniki jak kolagen dla skóry Wink Efektem jego stosowania jest napięta i uelastyczniona skóra, wspomaga o też zapobieganie powstawania rozstępów. Polecam poczytać o tym więcej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości