Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaka e-apteka?
#1
korzystacie z e-aptek? Uważacie, ze to dobra forma zamawiania leków i innych pomocy medycznych? Ja przyznam, że uwazam, że to ciekawa możliwość, korzystam czasami, bo zdarza się, że leki bez recepty są znacznie tańsze z kosztami wysyłki niż do kupienia w aptece. moja ulubiona to: www.nowafarmacja.pl - a jakie jest wasze zdanie?
Odpowiedz
#2
Owszem, korzystałem, bo znalazłem najlepsza cenowo ofertę na mleko modyfikowane, różnica w cenie dochodziła do 10 zł za opakowanie, więc zamawiałem od razu 5-6 puszek. Ostatnio jednak ceny się wyrównały, więc póki co odpuściłem apteki internetowe, bo samych leków nie opłaca mi się kupować z uwagi na koszty przesyłki.
Odpowiedz
#3
według mnie apteka internetowa to dobry pomysł, ale osobiście jest mi trudno sprecyzować, która jest najlepsza, zaglądam do kilku zaufanych i kupuję tam gdzie jest najtaniej
Odpowiedz
#4
Nie zamawiałam jeszcze nic z apteki internetowej. Tych stacjonarnych jest w okolicy tak dużo, że nie czuję takiej potrzeby.
Odpowiedz
#5
Ja zamawiałam i to nie raz. Tabletki, które i tak co miesiąc kupuję, są tam sporo tańsze.
Odpowiedz
#6
Leki to zazwyczaj produkty pierwszej potrzeby i najczęściej nie ma czasu na czekanie na przesyłkę. Dlatego apteki stacjonarne natomiast kosmetyki apteczne itp kupuję w internecie. Ostatnio kupiłem na przykład taki specyfik https://saluti.pl/pl/c/tesori-doriente/23 i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#7
Ja też muszę zacząć tak kupować, bo jedna w wielu przypadkach jest znacznie taniej.
Odpowiedz
#8
Jest taniej nawet doliczając koszty przesyłki?
Odpowiedz
#9
Pewnie zależy od wielkości zamówienia. Jak kupisz dwa, albo trzy leki za kilkanaście złotych to na pewno nie będzie Ci się to opłacać.
Odpowiedz
#10
Widzę, że jest z czego wybierać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości