Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
impreza dla pracowników
#1
Pomimo pandemii udało się osiągnąć sukces w naszej firmie i dodatkowo zbiegło się to z okrągłą rocznicą powstania. Dlatego myślę że dobrym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy, może nie teraz ale myślę, że latem już sytuacja w kraju będzie wyglądała lepiej. Wpadłam na pomysł że wynajmę hale namiotowe i będzie fajna plenerowa impreza dla wszystkich pracowników. Co sądzicie o takim pomyśle? Waszym zdaniem takie hale dobrze się sprawdzą?
Odpowiedz
#2
Nie wiem jak takie hale się sprawdzają, być może na jakieś większe imprezy tak, ale w naszej niewielkiej firmie mieliśmy bardzo fajnie zorganizowaną integracje. Były to takie warsztaty https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarne. Dla mnie to była ogromna frajda spotkać osobę która jest znaną osobowością świata kulinarnego i mieć możliwość przygotowania z nią dania
Odpowiedz
#3
Takie imprezy to bardzo fajna możliwość do wzajemnej integracji pracowników.
Odpowiedz
#4
Organizacja takiej imprezy to spore wyzwanie. Świetnie, że dzielicie się tutaj tego typu doświadczeniami Smile
Odpowiedz
#5
Gdy organizujemy taką imprezę, to jeszcze musimy zadbać o odpowiednie środki bezpieczeństwa. Na pewno dezynfekcja i maseczki będą potrzebne, jednak być może już niedługo zniosą obostrzenia i będziemy mogli spotkać się bez tych rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości