Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hotel w Zakopanem
#1
Witam. Myślałem nad zabraniem swojej dziewczyny w jakieś przytulne i romantyczne miejsce w Zakopanem. Szukam już chwilkę jakiegoś hotelu i nic nie przypadło mi do gustu. bardzo dużo osób polecało mi  hotel w zakopane podobno tutaj można najlepiej spedzić czas
Odpowiedz
#2
Nigdy nie podobało mi się w Zakopanym - nie wiem po co ludzie tam jeżdżą z takim zadowoleniem. Tłoczno, komercyjnie, bez duszy. A na nartach można pojeździć w wielu polskich kurortach.
Odpowiedz
#3
Hotel w Zakopanem? Jak masz nadmiar gotówki, to proszę bardzo Smile Jeżdżę od lat do Zakopanego, zawsze wybieram stancje w domach prywatnych, które już sporo kosztują, a hotele to kwoty w kosmosu.
Odpowiedz
#4
(01-11-2019, 22:56)CrudeXoxo napisał(a): Witam. Myślałem nad zabraniem swojej dziewczyny w jakieś przytulne i romantyczne miejsce w Zakopanem. Szukam już chwilkę jakiegoś hotelu i nic nie przypadło mi do gustu. 

Często jeździmy z narzeczoną do Zakopanego. Najbardziej lubimy zatrzymywać się w apartamencie Meteor. To jest bardzo urokliwie miejsce z dobrą lokalizacją. Możesz je obejrzeć tutaj https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ Jak podróżujemy ze znajomymi, to zawsze wybieramy apartament Dream Wood. Jest o wiele większy i posiada takie udogodnienia jak jacuzzi i sauna. Idealny relaks.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości