Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gorące kamienie
#1
Masaż gorącymi kamieniami taki zabieg który poleca salon lafayette. pl czy ktoś z was już miał taki zabieg?
Odpowiedz
#2
Ja miałam nawet nie raz, ale nie w tym miejscu. Sam masaż bardzo przyjemny, polecam zwłaszcza zimą.
Odpowiedz
#3
W salonie SPA taki zabieg był przeprowadzany. Naprawdę relaksuje, w szczególności po całym dniu spędzonym na nartach Smile
Zobacz na sklep Colette dla każdego Wink
Odpowiedz
#4
Nie miałam jeszcze takiego zabiegu, ale chętnie bym go wypróbowała. Brzmi bardzo przyjemnie i relaksująco Smile
Odpowiedz
#5
Ja byłam kilka razy na takim zabiegu - bradzo przyjemnie, tylko tzreba wybrać dobrego specjalistę, bo taki masaż to nie tylko układanie kamieni na plecach. To cały rytuał, z wykorzystaniem czakr.
Odpowiedz
#6
Właśnie zawsze ciekawiło mnie jak taki zabieg wygląda, bo na zdjęciach widać jedynie kamienie leżące na plecach Smile
Odpowiedz
#7
Byłem w ostatnim czasie na takim masażu i potwierdzam - świetna sprawa. Można naprawdę się odprężyć.
____________________________
Pediatria Podręcznik dla studentów
Odpowiedz
#8
W SPA takie masaże są bardzo częstą praktyką i naprawdę to wiele pomaga Smile
Wszystkich Was zapraszam obowiązkowo na jedno z lepszych o ile nie najlepsze Forum budowlane w Polsce! kliknij jeśli planujesz budowę domu Smile
Odpowiedz
#9
muszę się koniecznie wybrać
Odpowiedz
#10
Koleżanka była i nie mogła się nachwalić. Podobno bardzo relaksujące, odprężające. Czuła się wspaniale. tak reklamowała ten zabieg, że sama mam zamiar się wybrać.
Jeżeli masz bóle pleców, to koniecznie sprawdź www.profizjo.pl/rehabilitacja-kregoslupa-warszawa/.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości