Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy zegarek na prezent jest ok?
#1
Czy kupienie dziecku na komunie zegarka to dobry pomysl? Młoda ma juz chyba wszystko wiec pomysłów mi brak ale taki zegarek np z funkcja gps bylby chyba ok. co myslicie? nie dosc ze fajny sam w sobie to jeszcze bezpieczny.. prosze o konkretne wypowiedzi
Odpowiedz
#2
Tak, najlepiej kupić porządny zegarek, który będzie działał długo.
Odpowiedz
#3
Dla mnie ta funkcja GPS jest zbędna, trąci przesadną inwigilacją dziecka.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#4
Wydaje mi się, że jest to ciekawy pomysł.
Odpowiedz
#5
Aktualnie mam ten sam problem. Też chyba zdecyduję się na zegarek.. Ale taki zwykły.. z grawerem, żeby pamiętałaSmile
Kominki Gdańsk - oszałamiające centrum kominkowe!
Odpowiedz
#6
I to jest dobry pomysł!
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#7
No ja ostatnio dla mojego dziecka kupiłam własnie taki zegarek, a zaraz Wam wytłumaczę dlaczego. Stwierdziłam, ze taki zegarek na komunię to będzie genialna sprawa, bo od pewnego czasu moje dziecko wagaruje, zdarzy mu się skłamać, ze był w szkole,a potem dzwoni do mnie wychowawczyni, że syna nie było...Dlatego takie coś czasami warto chociazby dlatego kupić, dziecko musi nać swoje obowiązki i ponosić konsekwencje. A zegarek gps, genialnie wszystko pokazuje, czy dziecko do szkoły idzie, kiedy z niej wyjdzie, jaką trasę przebyło dziecko i do tego też sporo zegarków posiada przycisk, sos, który swiadczy o tym, ze dziecko jest w niebezpieczenstwie. Wiec nie do końca to jest inwigilacja, a też dla bezpieczeństwa dziecka.
Odpowiedz
#8
Niby tak, ale przecież za czasów naszych lat dziecięcych nie było takich bajerów i nic nam się nie stało Smile Co do syna to myślę, że tydzień bez internetu nauczy go, że nie warto uciekać ze szkoły Wink
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#9
Moim zdaniem jak najbardziej - zegarek to bardzo uniwersalna rzecz, więc pomysł na prezent naprawdę dobry Wink
Odpowiedz
#10
Zegarek na komunie? Jak najbardziej tak!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości