Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupować nowe mieszkania?
#51
Jestem za rynkiem wtórnym- to wcale nie sa złe mieszkania, a na pewno są lepszą finansową opcją.
Odpowiedz
#52
Jeżeli nas stać na kupno nowego mieszkania, to dlaczego nie? Teraz powstaje wiele nowych budynków, więc jest w czym wybierać. Z drugiej strony rynek wtórny też zły nie jest.
Odpowiedz
#53
Dokładnie jeżeli ktoś ma pieniądze to jak najbardziej nowe mieszkanie Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#54
(06-19-2016, 11:16)Kajtek napisał(a): Jeżeli nas stać na kupno nowego mieszkania, to dlaczego nie? Teraz powstaje wiele nowych budynków, więc jest w czym wybierać. Z drugiej strony rynek wtórny też zły nie jest.

Ale wiecie, że zawsze można podjąć z deweloperem negocjacje cenowe? Jak się ktoś sam nie czuje na siłach, to może zatrudnić zawodowego negocjatora cen. Odsyłam na stronę jednego z takich zawodowców, wiele ciekawych treści: www.negocjowaniewbiznesie.pl
Odpowiedz
#55
O, tego nie wiedziałam. Ogólnie mam niemiłe doświadczenia z deweloperami.
Odpowiedz
#56
Jeśli ktoś swoją przyszłość wiąże z mieszkaniem mieście i nie ma w planach budowy domu to jak najbardziej kupno nowego mieszkania będzie dobrym pomysłem. Ale warto przeglądać również oferty na rynku wtórnym bo niejednokrotnie możemy tam znaleźć coś fajnego. pozdrawiam
Odpowiedz
#57
Jeżeli nie mamy za dużo pieniędzy to dlaczego nie. Jednak nowe mieszkanie to nowe a nie używane  Tongue
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#58
Pewnie, że warto tylko dobrze też wiedzieć na co zwrócić uwagę i co powinna zawierać na przykład umowa deweloperska. Dobrze przed zakupem rozeznać się w temacie, gdyby kogoś interesował temat to polecam do przeczytania na przykład http://biznes.interia.pl/budownictwo/new...28346,4212 , sama pewnie za kilka lat zacznę się zastanawiać nad mieszkaniem i na pewno nie będą rozważała jakiś starych.
Odpowiedz
#59
Ja uważam, że warto jest kupić nowe mieszkanie, które będziemy mogli urządzić sobie od podstaw. Bardzo fajne mieszkania ma deweloper Lublin , a znajdują się one w dobrej lokalizacji, skąd łatwo jest wszędzie dojechać.Poza tym są to komfortowe mieszkania o wysokim standardzie i w atrakcyjnej cenie.
Odpowiedz
#60
Nowe mieszanie to nowe mieszkanie, ma przede wszystkim wyższą wartość przy odsprzedaży
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości