Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupować nowe mieszkania?
#41
Na pewno warto. Moja siostra chciała koniecznie dostać kredyt i kupić w 2015, bo on nowego roku będzie potrzebny większy wkład własny. Jednocześnie moim zdaniem dobrze zrobiła, że nie kupowała mieszkania, które jest dopiero w planie, a takie, które można od razu szykować. Na Białołęce, na Osiedlu Ostródzka kupiła fajne, 3 pokojowe mieszkanie, ustawne, przyjemne do zaaranżowania.
Odpowiedz
#42
Każdy kupuje takie na jakie go stać. Te z rynku wtórnego są tańsze.
Odpowiedz
#43
pewnie że warto, czemu nie
Odpowiedz
#44
Największa przyjemność jest potem z urządzania wnętrz. Moja znajoma teraz czyta wszystko o urządzaniu swojego pierwszego mieszkania, bo niedawno je kupiła i teraz chce mieć wszystko idealnie dopasowane. Już nie mogę doczekać się parapetówki Smile
Odpowiedz
#45
Czy warto? Myślę że jak nas stać na kupno całkiem nowego mieszkania, to zdecydowanie warto.
Odpowiedz
#46
A może swój domek, nie blokowisko? Cena za metraż na korzyść domu...
najlepsze projekty domów w sieci.
Odpowiedz
#47
Jasne, że warto. Problemem może być kredyt, ale jak się znajdzdie dobrą ofertę i ma się trochę wkładu własnego to niepowinno być problemu. Nam się marzą mieszkania Bydgoszcz, ale jeszcze trochę musimy zaoszczędzić.
Odpowiedz
#48
wedlug mnie leiej kupowac z rynku wtornego
Odpowiedz
#49
W stosunku do budowy domu to zakup mieszkania bardzo się opłaca, gotowe wykończenie mieszkania, elektryka w domu itd.
My zakupiliśmy mieszkanie i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.
Odpowiedz
#50
W wielu miastach ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego są porównywalne. Trzeba to po prostu dokładnie sprawdzać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości