Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupować nowe mieszkania?
#11
wiesz fajnie jest mieć nowe mieszkanie- wiadomo wszystko masz nowe, takie jak chcesz. A wiadomo, że w starym mieszkaniu i tak musisz zrobić remont po swojemu, więc musisz przeliczyć koszty, przeanalizować swoja sytuację i wybrać to na co cię stać.
Odpowiedz
#12
Szkoda tylko, że nowe mieszkania są takie drogie... W efekcie mało kto może sobie pozwolić na taki zakup. Na pewno jednak warto je kupować, bo zakup nieruchomości zawsze jest bardzo korzystny. Można całkiem sporo zyskać na takiej inwestycji, chociażby poprzez wynajmowanie mieszkania czy sprzedaż po wyższej cenie.

_______________
http://gramster.pl
Odpowiedz
#13
Oczywiście, że warto, ale niestety niewiele osób może sobie na to pozwolić bez brania kredytu.
Odpowiedz
#14
To prawda. Ale zawsze lepszy kredyt niż wynajmowanie mieszkania, nie sądzisz?
Odpowiedz
#15
Sądzę, że własne mieszkanie do bardzo dobra opcja. Na mieszkania żyrardów według mnie można znaleźć bardzo dobrą ofertę mieszkań w pobliżu Warszawy.
Odpowiedz
#16
Moim zdaniem lepiej postawić drewniany domek, teraz to modne, w polsce można w wielu miejscach dobrze ulokować takie dzieło i prezentuje się wyśmienicie Smile
Odpowiedz
#17
(04-22-2015, 21:11)marysia.co napisał(a): To prawda. Ale zawsze lepszy kredyt niż wynajmowanie mieszkania, nie sądzisz?

Zdecydowanie masz rację.
Odpowiedz
#18
Szczerze mówiąc mam wątpliwości.. po tym co dzieje się z nowymi mieszkaniami znajoomych po roku. Pękające ściany, ciągłe awarie.. nie wiem, chyba strasznie słabe to nowe budownictwo jest.
Odpowiedz
#19
no rzeczywiście lepiej jest wybudować sobie dom, ale z tym jest sporo zachodu
Odpowiedz
#20
Takie pytanie warto zadać deweloperom czy budowlańcom!
Dla mnie najlepszym mieszkaniem było by takie które szybko bym pomalowała za pomocą agregaty lakiernicze, wstawił meble i od razu mieszkała!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości