Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
auto w leasingu
#1
Od niedawna mam firmę i zastanawiam się nad autem w leasingu, tylko zastanawiam się czy spełnię warunki. Z tego co słyszałem to w MotoFinansowaniu dbają o klienta, starają się dobrać odpowiednią ofertę i pomagają w żmudnych i trudnych procedurach bankowych. Myślę że warto wejść z nimi w współpracę.
Odpowiedz
#2
Wiesz, co bardzo dobrze, że poruszyłaś ten temat. Jeżeli jesteś zainteresowana leasingiem samochodu, to sprawdź sobie opcję nazwaną jako AutoSalon. Znajdziesz ją pod tym https://www.scmultirent.pl/autosalon adresem w internecie. Dzięki tej platformie możesz wszystko załatwić sprawnie i wygodnie, po prostu z własnego salonu. Moim zdaniem obecnie, jest to naprawdę wygoda opcja wprost skierowana do przedsiębiorców. Co więcej, takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Tak na szybko wspomnę ci tutaj o tym, że pojazdy są z gwarancją, a używane są z historią serwisową. Oczywiście na ten temat mógłbym jeszcze długo opowiadać, jednak uważam, że lepiej będzie, jak sama odwiedzisz powyższą stronę i zapoznasz się z dostępnymi informacjami. Ciekawy jestem jaki pojazd wpadł ci w oko? Napisz, to chętnie się dowiem! Ach odpowiedzi na najczęstsze pytanie, to tak w razie gdybyś je miała, także bez najmniejszego problemu odnajdziesz. Myślę, że jest to naprawdę dobra opcja dla osób zainteresowanych leasingiem, jak ty. Polecam zerknąć i pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Leasing to naprawdę wygodna sprawa i przede wszystkim nie musimy na raz wydawać całych środków tylko rozbić to w czasie. W takim przypadku warto oczywiście postawić na współpracę ze sprawdzoną firmą. Ze swojej strony polecam grupę mBank. Na stronie: https://mauto.pl/marki/jaguar znajdziecie propozycje aut, które można wziąć właśnie w leasing. Podrzucam Wam akurat propozycje od marki Jaguar. Na przesłanej platformie znajdziecie sporo atrakcyjnych propozycji, więc warto zajrzeć. Na stronie oprócz nowych samochodów można również znaleźć propozycje poleasingowe, więc wydaje mi się, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości