Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolicie wakacje czy ferie?
#51
Ja mam w planach teraz organizować w weekendy jakieś wypady. Tym bardziej, że taka piękna pogoda jest.
Odpowiedz
#52
A nie nudzi Ci się tam? Lubię Ustroń, ale raczej na jednodniowe wypady. Nie ma tam zbyt wielu atrakcji.
Odpowiedz
#53
Wiadomo, że lepsze wakacje, ponieważ jest ciepełko, wolnego już tyle nie mam co w czasach szkolnych Tongue
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#54
Czasy wakacji i ferii niestety już minęły, ale okres wakacyjny jest zdecydowanie lepszy Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#55
Ja tam wolę wakacje. Jest ciepło i można pojechać praktycznie wszędzie. Sprawdźcie sobie koniecznie camping nad morzem - róża wiatrów. Jest naprawdę rewelacyjny i to pod każdym względem. Można tam bowiem wypocząć z całą rodziną. Super sprawa. Zimną niestety nie można sobie na to pozwolić.
Odpowiedz
#56
Jedno i drugie jest w porządku i można ciekawie spędzić czas, jeżeli się chce. Zimą przecież można jeździć na nartach! Kliknij i zobacz, gdzie warto wybrać się w Szczyrku i na jaki stok można zajrzeć.
Odpowiedz
#57
Mnie szczerze mówiąc obojętnie, a kiedy wypadnie mi wolne, wtedy korzystam, jak mogę. Lato i zima mają swoje zalety i wady. Nawet teraz w okresie zimowym można robić fajne rzeczy: http://cowidze.pl/co-robic-zima-w-miescie/. Rozrywek i możliwości można znaleźć wiele, trzeba tylko siedzieć i mieć pomysł na ciekawe spędzenie czasu.
Odpowiedz
#58
Moim zdaniem to ludzie woleliby móc zorganizować swój wymarzony wyjazd we własnym zakresie. Niestety biura podróży nie ma aż tak indywidualnych pakietów przy czym cenowow to nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Na ratunek przychodzą blogi podróżników na których jest opisane od podstaw czym kierować się przy planowaniu wszystkiego od zera. Nasz pierwszy raz może być wyzwaniem na jakie czekaliśmy od dawna. Musimy być przygotowani natomiast na niedogodności z jakimi możemy się spotkać. Takie problemy jak austrian airlines odwołany lot mogą doprowadzić nas do białej gorączki. Linie lotnicze często nie chcą same z siebie oferować odszkodowania dlatego trzeba się z tym udać do firmy zewnętrznej. Z tego co czytałam to skuteczność takich działan jest bardzo wysoka więc warto przekonać się o tym na własnej skórze.
Odpowiedz
#59
Jeżeli chodzi o spokojny pobyt to mogę polecić Zajazd Jurajski w Podlesicach. Świetne miejsce, położone w ładnej okolicy i z bardzo miłą obsługą.
Odpowiedz
#60
Też bym była za latem, ale w tym roku byłam nartach w Alpach i sami spójrzcie na te zdjęcia szkółki narciarskiej zgorky! Moje dzieci się uczyły jazdy a ja podziwiałam po prostu piękne widoki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości