Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolicie wakacje czy ferie?
#31
Zdecydowanie wakacje, bo są dłuższe Big Grin
Odpowiedz
#32
(11-30-2015, 21:25)madeja napisał(a): Zdecydowanie wakacje, bo są dłuższe Big Grin

Jak mam dwa tygodnie urlopu, to już w sumie nie ma chyba większej różnicy czy mówimy o wakacjach czy o feriach Wink.
Odpowiedz
#33
Ja właśnie czytam o rodzinnych uroczystościach w Zakopanem na maxmag.pl, bo w przyszłym roku czeka mnie ślub siostry właśnie w górach. Trochę przeraża mnie organizacja takiej uroczystości. Transport, noclegi itp...
Odpowiedz
#34
chyba każdy wybierze wakacje bo są po prostu dłuższeBig Grin No i ja tam wole jak jest ciepło niż tak jak teraz więc wybór jest jedenSmile
Odpowiedz
#35
zdecydowanie wolę wakacje, jest ciepło i zdecydowanie więcej możliwości do odpoczynku
Odpowiedz
#36
Ja nie mam z kolei wyraźnego podziału - i ferie i wakacje są świetnym czasem, choć w ostatnich latach zimą nie można już tak samo wypoczywać, jak kiedyś Smile
Odpowiedz
#37
Zdecydowanie wakacje, bo wtedy otworem stają Mazury oraz jacht tes 32 dreamer, czyli żeglowanie jednym słowem Smile
Odpowiedz
#38
Zima też ma swoje uroki Wink. Tylko szkoda, że póki co nie ma jeszcze zbyt wiele śniegu.
Odpowiedz
#39
Ja wolę wakacje. Szczególnie nad wodą Smile
Odpowiedz
#40
U mnie wakacje muszą być obowiązkowo gdzieś nad wodą! Nie wyobrażam sobie, że miałoby być inaczej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości