Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolicie wakacje czy ferie?
#21
osobiście wolę wakacje, bo jest cieplej i więcej można pokombinować.... uwielbiam wodę i ciepło, ale też lubię spacery albo góry. A najfajniejsze jest to, że w wakacje można to połączyć
Odpowiedz
#22
Oczywiście, że wakacje bo jest cieplej i ładna pogoda nastraja do życia Smile
Odpowiedz
#23
Przeciez wakacje są dłuzsze :v
Odpowiedz
#24
Na urlop wakacyjny czekam cały rok (czartermazury - to jest to!), ferie zaś traktuję jako taki dodatkowy wypoczynek, który jak będzie, to super, ale jak nie będzie, to nic się nie stanie. Tak więc zdecydowanie opowiadam się za wakacjami!
Odpowiedz
#25
(08-14-2015, 07:35)dariol napisał(a): Przeciez wakacje są dłuzsze :v

Niekoniecznie. Wszystko zależy od tego czy już pracujesz i jak długi masz urlop Smile. Co mi z pięknego lata jak muszę siedzieć w biurze?
Odpowiedz
#26
Dla mnie to nie ma znaczenia. Bylebym mogła gdzieś wyjechać i odpocząć trochę od codziennych obowiązków Smile
Odpowiedz
#27
Też zaczynam być trochę zmęczona pracą. Ale czekają mnie dwa wypełnione rozrywką weekendy, więc jakoś to będzie.
Odpowiedz
#28
Mnie też bardzo pomagają relaksujące weekendy, które spędzam tak jak mi się podoba.
Odpowiedz
#29
Ja wolę wakacje, bo jest wtedy ciepło i słońce świeci.
Odpowiedz
#30
Ja akurat lubię ferie zimowe, ponieważ mogę wtedy pojeździć na snowboardzie. W tym roku mam w planach pozwolić sobie na bardziej luksusowy pobyt w apartamencie Śródziemnomorskim w Zakopanem - muszę tylko sprawdzić czy termin, który mi odpowiada jest wolny, ponieważ słyszałam, że jest to dość mocno oblegane miejsce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości