Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje 2013 - gdzie jedziecie?
#1
No właśnie, gdzie jedziecie na tegoroczne wakacje 2013? Jakie miejsca odwiedzicie?
Najlepsze ogłoszenia jakie znajdują się w sieci! Portal tablica.pl oferuje najlepszej jakości ogłoszenia, tylko wyselekcjonowane i sprawdzone oferty.
Odpowiedz
#2
Ogólnie jestem fanką tanich wakacji, więc aktualnie jestem na etapie poszukiwania niedrogich połączeń do Hiszpanii. Stamtąd pojadę być może do Maroka i odwiedzę Casablancę, Marakesz, Fez - aż się rozmarzyłam Smile
Odpowiedz
#3
Hiszpania jest warta odwiedzenia - w ubiegłym roku byłam w Barcelonie i mogę polecić . W tym roku na kilka dni wyskoczę do Genewy, a potem się zobaczy.
tanie loty do genewy
Odpowiedz
#4
Osobiście lecę do Nowego Jorku, jednak moje wakacje będą tam trwały tylko jeden dzień Smile ruszam tam na studia.
Odpowiedz
#5
Studia w Nowym Jorku? Wow! Świetna sprawa Smile
Odpowiedz
#6
Ustka Smile to jeśli chodzi o wakacje w tym roku. A takim marzeniem jest zwiedzić USA. Może kiedyś...
Odpowiedz
#7
ja byłam już w Hajduszoboszlo na Węgrzech i wybieram się jeszcze w Pieniny Wink
Odpowiedz
#8
A ja stwierdziłam, że jak nie stać mnie na zagraniczne wakacje, to zaszaleję w Polsce i wynajęłam sobie apartament nad jeziorem: http://czystejeziora.pl/noclegi-nad-jeziorem/61-osrodki-kwatery/736-apartament-w-lubniewicach
Cisza i spokój - polecam mieszczuchom!
Odpowiedz
#9
Lubniewice są boskie!
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem wypoczynek na Kaszubach można być dobrym rozwiązaniem. Znajduje się tam świetny Hotel Bazuny, w którym warto się zatrzymać. Prawda jest taka, że trzeba zawsze wybierać miejsca, w których można naprawdę wypocząć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości