Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakim banku macie konto?
#21
No nie każdy. mBank nadal nie ma tej usługi w standardzie niestety. Ale jakoś nie nastręcza mi to zbyt wielu problemów.
Odpowiedz
#22
Konto bank smart jest ok. Poczytajcie sobie o nim. Najlepiej też zapoznać się z opiniami klientów, którzy mają takie konto lub mieli i z jakichś powodów z niego zrezygnowali. Takie informacje są naprawdę niezwykle pomocne.
Odpowiedz
#23
Posiadam konto w BZWBK nie narzekam na to konto posiadam ten junior do 30 roku życia chyba student nie wiem jak się to nazywa ale fajna sprawa przynajmniej mam przelewy za darmo nie muszę się martwić że jak wybieram pieniądze to płacę za tą transakcje ale chyba tylko w ing jak zabieram pieniądze to biorą jakąś tam kwotę. Nie dzwonią z byle jaką ofert a prawie wcale nie dzwonią zawsze zresztą pytają się czy mam czas a jak nie to proszę podejść do punktu ich tam uzgodnimy szczegóły. Nie wiem jak w innych bankach ale ten bank bardzo mi się podoba i polecam.
Odpowiedz
#24
BZ WBK jest spoko bo ma BLIKA. Używam teraz namiętnie. IMO najlepsze konto na rynku.
Odpowiedz
#25
miałam kiedyś w aliorze, ale wydawał mi sie strasznie drogi i przeniosłam się do m banku. Tam mam opłatę 5 zł,a w aliorze to mi nawet 20 zł brali.
Odpowiedz
#26
Ja mam w ING konto direct i jestem bardzo zadowolona Smile
Odpowiedz
#27
W ING już nie będą za darmo wypłaty w Euronecie :/
Odpowiedz
#28
A w jakim banku warto założyć pierwsze konto bankowe? Myślę, że chyba najlepszą opcją będzie skorzystanie z porównywarki kont bankowych, gdzie można za darmo porównać sobie oferty wszystkich banków.
Odpowiedz
#29
ja mam w BZWBK ale będę się przenosić b jest beznadziejny.
Odpowiedz
#30
Najlepiej byłoby mieć konto db Elite https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db-...e-korzysci .   MasterCard Platinum , limit debetowy na karcie 200 000 zł ,  opieka doradcy bankowego w sprawie inwestycji, saloniki dla VIP-ów na większości lotnisk, czy specjalne pakiety ubezpieczeniowe. Praktycznie większość spraw finansowych załatwiają za nas pracownicy banku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości