Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenie mieszkania - ile to kosztuje?
#41
No właśnie to zależy ile mamy kasy przeznaczonej na ten cel Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#42
To zdecydowanie, podobnie jak to, jak widzimy nasze mieszkanie, w jakim stylu i z jakimi meblami, to to wszystko kosztuje. Jeżeli chcemy, żeby nasze mieszkanie wyglądało oryginalnie i stylowo, to jednak trzeba się liczyć z kosztami. Mój znajomy niedawno postanowił kupić meble zabytkowe na http://antiquebeauty.eu/kategoria/meble/ właśnie do takiej oryginalnej, nietypowej dość aranżacji, związanej z antycznym wystrojem. Trochę go to kosztowało, ale efekt był świetny. Oczywiście decydując się na samodzielne aranżowanie mieszkania trzeba wiedzieć czego się chce.
Odpowiedz
#43
Ja będę za niedługo urządzać na nowo mieszkanie.I już jestem przerażona kosztami z tym związanymi.
Odpowiedz
#44
No jest sporo tych wydatków, ale można śledzić promocje w różnych marketach budowlanych, zawsze coś się zaoszczędzi Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#45
Zależy jakie urządzenia byś potrzebował, ale tak czy inaczej metoda szukania jest ta sama, jak chcesz oszczędzić to możesz sobie poszukać przez http://oladidom.pl/ masz oferty wielu sklepów, a to oznacza, że można znaleźć te same rzeczy w różnych cenach i sporo oszczędzić. Warto korzystać dlatego z takich porównywarek.
Odpowiedz
#46
Według mnie to dużo zależy od metrażu mieszkania i ilości pomieszczeń. Moje mieszkanie ma ok. 50 m2 - salon z aneksem, sypialnie i łazienka. Urządzenie go kosztowało ok. 40000 zł, ale jakbym bardziej oszczędzała to pewnie nawet i w 20000 zł dałoby się zamknąć. Najwięcej kosztowała kuchnia i szafy, ale pozostałe sprzęty (piekarnik do kuchni, pochłaniacz, pralka, zlewy, umywalki itd.) też nie są tanie.
Agness
Odpowiedz
#47
Ja wydałam 30 000 zł na wykończenie mieszkania. Myślę, że jest toumiarkowana kwota
Odpowiedz
#48
Tak naprawdę to indywidualna kwestia. To zależy jak chcesz urządzić swój dom czy mieszkanie. Duże znaczenie ma też jakie meble czy dodatki będziesz kupować. Wcześniej można sobie wstępnie wszystko zaplanować. Ja jeszcze nie wiem ile pójdzie na urządzanie mieszkania bydgoszcz, ale na pewno założę sobie górną granicę kwoty, którą jestem w stanie wydać na ten cel i wtedy zacznę planować.
Odpowiedz
#49
Dodatkowo, warto zainwestować w inteligetne dodatki do mieszkania, które poinformują nas o ewentualnym niebezpieczeństwie https://sklep.ferguson.pl/pl/c/Inteligentny-dom/74
Ja jestem zadowolona Smile
Odpowiedz
#50
Rzeczywiście wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz urządzić mieszkanie, można zrobić to po kosztach, ale wtedy wiadomo, że efekt najprawdopodobniej nie będzie satysfakcjonujący. Z drugiej strony urządzaniem może zająć się architekt wnętrz, co prawda będzie to dodatkowy koszt, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że efekty współpracy z profesjonalistami naprawdę są świetne. No i zaoszczędzamy sporo czasu. Ja z moim drygiem do urządzania (a raczej z jego brakiem) pewnie do dzisiaj bym się z tym męczyła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości