Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenie mieszkania - ile to kosztuje?
#31
Znajomy ostatnio mi mówił, że oni swoje mieszkanie w bloku urządzili za kwotę ok 20 tys. Ale wiadomo, że to wszystko zależy od klasy standardu, na jaki się decydujemy. Na przykład meble do pokoju tego typu http://www.forte.com.pl/pl to koszt rzędu kilku tysięcy - a są dosyć solidne.
Odpowiedz
#32
w zasadzie to co musimy kupic to meble do kuchni (ale jest ona mala), sprzety kuchenne(lodowka, piekarnik, płyta zmywarka no i pralka), sofa do salonu, stolik, stol i krzesla, TV, sypialnia (lozko, dwie etażerki, szafa), szafa do przedpokojju no i łazienka (wanna, toaleta, umywalka)
Program do pitów ips pity-program.pl - pobierz za darmo
Odpowiedz
#33
urządzanie mieszkania nie jest wcale tanią rzeczą, wiem co mówie. Tak się wydaje , że można zrobić tanio , ale czasem chce sie kupić a to to, a to tamto i suma rośnie.
Odpowiedz
#34
Czasami da się to taniej ogarnąć, trzeba tylko poświęcić na to więcej czasu. Można też ciekawie przerabiać meble z sieciówek.
Odpowiedz
#35
Koszt urządzenia mieszkania jest różny tak samo jak my jesteśmy różni. Jedni zrobią to w kwocie 20 tyś, a inni w 50 się nie zamkną. Inaczej mówiąc jak kogo stać Smile
http://herbata-czystek.pl, czyli najlepsza herbata z czystka do picia na co dzień.
Odpowiedz
#36
Zależy jaki ustawisz sobie górny limit, gdzie i co będziesz kupować. W to wchodzą jeszcze jakieś usługi np. jakby się chciało zatrudnić kogoś do urządzania mieszkania. Do tego zależy czy jakiś sprzęt z poprzedniego mieszkania zamierzasz umieścić w nowym. Przy urządzaniu naszego mieszkania Bydgoszcz wcześniej zaplanowaliśmy jak chcemy, żeby wyglądało mieszkanie. Porównaliśmy ile wyniesie nas kupno mebli, a zatrudnienie fachowca do ich wykonania. Część prac wykonaliśmy na własną rękę, trochę nam rodzina pomogła.
Odpowiedz
#37
To zależy jakie rzeczy z tego wyposażenia się kupuje. Meble trochę kosztują, ale z własnego doświadczenia wiem, że w necie można kupić tańsze. Sam niedawno zamawiałem meble do sypialni swoich dzieciaków: http://www.promarkmeble24.pl/category/meble-dla-dzieci Najdrożej kosztuje kuchnia, łazienka, no i sprzęty agd/rtv. Sam zmieściłem się w 50 tys. Pozdrawiam
Odpowiedz
#38
Jeśli kupujemy wszystko w internecie, to da się trochę obniżyć te koszty. Bardzo dobrze widać to na przykładzie dekoracji do domu, które w sieci są dużo tańsze. Osobiście korzystam też z Homebooka - to portal zbierający oferty z kilkudziesięciu sklepów, który ułatwia wyszukanie najlepszej oferty.
Odpowiedz
#39
Urządzanie mieszkania może kosztować różnie, w zależności od tego, co chcemy osiągnąć, ale wystarczy też trochę poszukać i poszperać, a można znaleźć ciekawe propozycje po rozsądnych cenach. Sama planując remont najczęściej przeglądam różne artykuły o aranżacji, jak na przykład o wystroju mieszkania w czarnym kolorze, a potem szukam, gdzie co mogłabym dostać i za jaką cene. Czasami trzeba przejrzeć sporo stron, ale plus jest taki, że nie trzeba wychodzić z domu.
Odpowiedz
#40
Koszt zawsze zależy od tego jak oryginalna jest aranżacja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości