Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzać wesele czy nie?
#1
W ostatnich latach popularne jest nie-urządzanie wesel, ze względu na oszczędności i z innych powodów.
Myślicie, że teraz przyjęcia weselne wracają do łask, a wraz z nimi rozwija się mało znany w Polsce zawód konsultanta ślubnego?
Mam na myśli też takie firmy, jak ta: http://uslugi-slubne.com/organizacja-wesel
Wy sami organizowaliście sobie wesele czy pominęliście to zupełnie?
Odpowiedz
#2
Nie spotkałam się jeszcze ze ślubem bez wesela - nawet jeśli wesele jest skromne. I większą oszczędnością jest organizacja wszystkiego samemu
Odpowiedz
#3
Dawniej urządzało się wesela ,lecz skromniejsze. Ja jestem za ,sam miałem ,przecież to ma być ten wyjątkowy dzień więc powinien być huczny i z dużą ilością gości.
Odpowiedz
#4
Może nie musi być od razu huczne, ważne żeby w ogóle było
Odpowiedz
#5
Ostatnio byłem na ślubie cywilnym, po którym była impreza dla rodziny i najbliższych znajomych w knajpce niedaleko. Stoły się rozsunęło to i miejsce do tańczenia się znalazło, także jak się chce to wszystko można nawet małym kosztem Smile
Reklamuj za darmo w Internecie Twoją firmę i jej ofertę biznesową w portalu solidnypartner.eu
Odpowiedz
#6
Ślub bez wesela brzmi trochę smutno, ja wolałabym je jednak zorganizować. Wink
Odpowiedz
#7
Pewnie że urządzać , nawet skromne wesele jest lepsze od tego jak by w ogóle miało go nie być .
Odpowiedz
#8
Nie wiem, jak zalatany musiałbym być oraz jak luźne podejście do pieniędzy musiałbym mieć, żeby oddać organizację wesela zawodowcom. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to jeśli ślub wypada z miesiąca na miesiąc i zwyczajnie nie ma czasu na ogarnięcie wszystkiego (ale to trochę naciągane). Swoje wesele organizowaliśmy samodzielnie wraz z żoną i z efektu byliśmy zadowoleni.
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem wesele powinno być może nie tak wystawne i z dużą ilością zaproszonych gości ale wypadałoby zrobić.
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem raczej nie choć trochę dziwnie bez wesela.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości