Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzać wesele czy nie?
#41
Też jestem za tym aby urządzać wesela, może nie jakieś ogromne Smile
Mango Afrykańskie - czy działa
Odpowiedz
#42
ja jestem przeciwna, to za duzy wydatek.
Odpowiedz
#43
Moim zdaniem większość wesel w Polsce jest łączona z mniejszym lub większym weselem. Ja się jeszcze nie spotkałam ze ślubem bez przyjęcia.
Odpowiedz
#44
Nie wyobrażam sobie rezygnować z wesela. Dla mnie jest to podstawa. Sprawdźcie sobie koniecznie sale bankietowe płock. Myślę, że jest to świetne miejsce na zrobienie przyjęcia czy też imprezy weselnej, na którą można zaprosić sporą liczbę gości.
Odpowiedz
#45
Ja jestem raczej przeciwny choć zabawy weselne potrafią być nieziemskie Wink Za pieniądze,które wydamy na wesele lepiej kupić sobie coś do domu albo pojechać na wycieczkę.Niby tradycja zobowiązuje ale chyba każdy zrozumie...
Odpowiedz
#46
Jestem świeżą mężatką Big Grin miałam urządzone wesele, nie zapomnę tego dnia do końca życia Smile
Odpowiedz
#47
Według mnie wesele to strata czasu i pieniędzy
Odpowiedz
#48
Ja się nie zgadzam, w tym roku miałam wesele i naprawdę był to piękny czas. Wszyscy się dobrze bawili włącznie z nami Smile. Takie wydarzenie jest raz w życiu więc warto je celebrować wśród najbliższych.
Odpowiedz
#49
Zrezygnować z wesele? Nigdy! To pamiątka na całe życie Smile Najgorsze te przygotowania, w sumie to u nas najwięcej czasu zajęło poszukiwanie sali. W końcu nam się udało, jak dostałam od znajomej link do strony https://www.saleweselne.com/ Wtedy wszystko stało się proste Smile) Gorąco polecam, zaoszczędzicie sporo czasu i nerwów
Odpowiedz
#50
Z jednej strony to może być najpiękniejszy dzień w Twoim życiu, a z drugiej... różnie może być. Wraz z partnerem mocno się nad tym zastanówcie i wybierzcie drogę właściwą dla Was.
W jaki sposób dowiedzieć się, jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę im sprawią radość?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości