Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzać wesele czy nie?
#11
Każde wesele, na którym miałem okazję uczestniczyć było świetnie przygotowane dla dużej ilości gości bez potrzeby zatrudniania żadnego konsultanta. nie sądzę również, bym sam potrzebował pomocy dodatkowej osoby, chyba, że będzie to przyjęcie dla niesamowicie wielkiej ilości ludzi.
Odpowiedz
#12
A można wiedzieć jaka to ilość? Największe wesele na którym byłam trwało dwa dni i dla mnie to było troszkę za dużo - widać było, że większość gości wolałaby odpoczywać w domu. Ale z tego co wiem, to całe wesele zorganizowała pani młoda więc da się.
Odpowiedz
#13
Myślę, że warto urządzić przynajmniej jakieś nieduże przyjęcie dla najbliższej rodziny. W tym celu wynajęłabym na przykład taką salę weselną na Śląsku. To chyba jedno z najlepszych miejsc na tego typu imprezę w mojej okolicy.
Odpowiedz
#14
Nie wyobrażam sobie ślubu bez przyjęcia weselnego. Konsultanta ślubnego nie zatrudniałam przy swoim weselu, ale dekoratorkę kościoła owszem Smile
Odpowiedz
#15
Niedawno byłam właśnie na takim ślubie z małym przyjęciem w restauracji 'po'. Ale właściwie była to tylko kolacja - żadnych tańców czy zabaw. Troszkę wyszłam rozczarowana.
Odpowiedz
#16
Wg mnie warto zrobić wesele, nawet warto wziąc na ten celk kredyt. Ale zaprosić bliskich znajomych i rodzinę. Wstrzymać sie od zapraszania dalszych znajomych. Mojemu bratu ślub się zwrócił i jeszcze byli kilka tysięcy na plus. Zależy jaką sie ma rodzinę. Mówimy tutaj o kwestiach finansowych. Natomiast moralne to jak kto woli.
Odpowiedz
#17
Jak ktoś nie ma pieniędzy to urządza małe wesele. Oczywiście wciąż u nas pokutuje porzekadło "zastaw się, a postaw się"- niestety...
Odpowiedz
#18
Nie spotkałem się jeszcze ze ślubem bez wesela, czy nawet drobnego przyjęcia. To jest najważniejsze wydarzenie w życiu i trzeba to jakoś uczcić. Jeżeli nawet samemu się nie ma zbytio ochoty świętować to trzeba patrzeć na rodzinę i znajomych, którzy na pewno chcą sie pobawić. Ile w życiu macie takich okazji że wszyscy bliscy Wam ludzie sa w jednym miejscu?
Warto wg mnie wziąc nawet kredyt na taką imprezę. Bo liczcie, że z prezentów kasa sie Wam zwróci.
Odpowiedz
#19
Ciężki temat. Gdybym miała czas to sama bym zorganizowała ale wiadomo jak to jest...
Odpowiedz
#20
Ja bym urządził. To wyjątkowy dzień w życiu. Trzeba go przeżyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości