Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzać wesele czy nie?
#71
Powiem Ci szczerze, że organizacja wesela to bardzo fajna sprawa, no ale nie oszukujmy się... Komu się chce wydawać około dwadzieścia tysięcy złotych na taki event. No chyba tylko patrycjuszom...
--------------------------------------------------
Odpowiedz
#72
Dość chętnie widać na to ludzie przystają, sam tego jednak nie rozumiem. Ograniczyłbym się do skromnego spotkania z najbliższymi i nic ponad to. Po co robić takie halo? Ślub to dla mnie uroczystość kościelna, wyświęcona, to powinno być najważniejsze.
Odpowiedz
#73
Również zastanawiałam się nad tym. Nie mam za bardzo na to pieniędzy..
Odpowiedz
#74
no zdecydowanie tak!
Odpowiedz
#75
Również się nad tym zastanawiam, chyba wolałabym kameralne przyjęcie.
Odpowiedz
#76
To zależy niektórzy wola za te pieniądze pojechac na wyciczke, a zrobic skromny obiad dla rodziny. Mysle ze nie ma co sie rzowoadzic jak chcesz urzadzasz jak nie to nie, kwestia tez finansowa bo to powazne przedsiewziecie
Odpowiedz
#77
Doskonale sprawdzi się na małym lub dużym przyjęciu fontanna do czekolady.U mnie jak najbardziej pomysł się sprawdziił.
Odpowiedz
#78
jeśli szukasz odnośnie wesela pięknej sukni ślubnej to koniecznie zajrzyj na suknia ślubna Warszawa - mają naprawdę niesamowite modele zarówno delikatne jak i mocniej zdobione
Odpowiedz
#79
noo mysle, ze organizowac Smile w koncu to taki jeden dzien w zyciu Smile fajnie gdyby bylo co wspominac Smile ja bylam na weselu siostry zorganizowanym w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu i bylo super, impreza udana, zabawa do bialego rana, pyszne jedzenie, swietna obsluga, goscie zadowoleni Smile
Odpowiedz
#80
Tak, to prawda, wesele robi się zwykle raz w życiu i fajnie żeby to było wyjątkowe wydarzenie. Ważna jest sala, muzyka i ewentualnie jakieś weselne atrakcje, najlepsze są te w postaci pokazu barmańskiego w wykonaniu mistrza czyli występ grupy speedbar
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości