Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenie mieszkania - ile to kosztuje?
#11
Wszystko zależy od tego jakie wyposażenie wybierzesz. Wink
Odpowiedz
#12
Głównymi czynnikami wpływającymi na koszty urządzenia są wybrane meble oraz powierzchnia mieszkania. Myślę, że na start dobre 5 000 - 10 000 powinno być wystarczające. Najlepiej oblicz co zamierzasz kupić i w jakim sklepie, by zminimalizować koszty dostawy i ewentualnego montażu.
Odpowiedz
#13
7000 to chyba mało, szczególnie jeśli urządzamy je od postaw. Tyle należałoby wydać na samą kuchnię (a nawet więcej jak mamy meble na wymiar i musimy kupić cały sprzęt agd).
Odpowiedz
#14
(08-19-2015, 13:43)marysia.co napisał(a): 7000 to chyba mało, szczególnie jeśli urządzamy je od postaw. Tyle należałoby wydać na samą kuchnię (a nawet więcej jak mamy meble na wymiar i musimy kupić cały sprzęt agd).

Dokładnie, to o wiele za mało. Np. gdzie przy takim budżecie biokominek - cena wprawdzie nie jest tu zaporowa, ale jednak dość znaczna. Tak więc środki trochę za skromne. Aha, niektórych może zdziwić, że tak wyjechałem z tym biokominkiem, ale po prostu uważam, że jest to rewelacyjny element wyposażenia nowoczesnego mieszkania, który naprawdę warto sobie sprawić.
Odpowiedz
#15
To prawda. Koszty zależą od tego, co chcemy zrobić.
Odpowiedz
#16
Spróbuj korzystać z rad, które są na tej stronie http://www.castorama.pl/forum/podlogi-po...ian-53927/ to [url=www.castorama.pl/forum/podlogi-posadzki-sciany/kolory-scian-53927/][/url]wtedy wyjdzie Cię to taniej. Ja właśnie z tego forum głównie korzystam przy wyposażaniu wnętrz.
Odpowiedz
#17
Nie wiedziałam, że castorama zamieszcza na swojej stronie takie porady. Chętnie tam zerknę.
Odpowiedz
#18
Zależy, na jakie meble się zdecydujemy. Ostatnio pomagałam siostrze przy aranżacji pokoju dla jej córeczki i szukałyśmy akcesoriów meblowych dla dzieci, które wraz z nimi rosną. Dzięki temu można znacznie zaoszczędzić, a na tym nam przecież często zależy.
Odpowiedz
#19
Wszystko zależy od tego co chcesz mieć dokładnie w tym mieszkaniu. Myślę, że to koszty powyżej 10 tys.
Odpowiedz
#20
Moze po prostu samemu to zrobić ? Nie ma co wynajmować specjalnie osoby która się tym zajmuje, wystarczy tylko kreatywność i tyle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości