Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony film 3d
#1
Macie jakies swój ulubiony film w 3d?
Taki, że moglibyście co jakiś czas go włączać i oglądać, bo tak się wam efekty podobają?
Ja obstawiam: nieśmiertelny Avatar i Piłę 7Smile hehehe
Nawet jak wpadam do kumpla który ma telewizor 3D to sie proszę o któryś z tych 2 filmów - z przewagą Avatara, bo ileż można oglądać pilarskie jatkiCool
Odpowiedz
#2
Na pewno "Oszukać przeznaczenie" w wersji 3D nie było jakoś powalające... w ogóle te filmy w 3D są beznadziejne...
_______________________________
Zajrzyj w wolnym czasie: http://www.forumkredytowe.info.pl/forum/...finansowe/
Pozdrawiam, karski1
Zapraszam na mojego Pinteresta!
https://pl.pinterest.com/hist_pl_yt
Odpowiedz
#3
Ja oglądałem Avatara i byłem pod wrażeniem.
Obecne filmy 3D są o niebo lepsze od tych sprzed 3-4 lat i to od razu widać.
Nawet TV 3D można już kupić w granicach 2000 zł, tylko co z tego kiedy wypożyczenie filmu 3D to wydatek 30 zł a kupno ponad 100 zł.
Odpowiedz
#4
Jak dotąd tylko Avatar zrobił na mnie wrażenie.
Ale to też może dlatego, że od oglądania filmów 3D bolą mnie oczy. I z tego co czytałem w necie, nie tylko ja mam takie problemy...
Odpowiedz
#5
Jak wytresować smoka Smile - w 3d najlepszy film jaki miałam okazję ogladać Smile
Odpowiedz
#6
Generalnie nie jestem jakąś szczególną fanką 3D. Te okulary są okropnie niewygodne. Ostatnio podobał mi się jednak chociażby Madagaskar 3. Do niego te efekty pasowały wręcz idealnie Smile
Odpowiedz
#7
Nie przepadam za 3d.
Ostatnio oglądałam "Armagedon", do którego scenariusz napisał JJ. Abrams i szczerze mówiąc lepiej oglądało mi się wersję 2d Wink
Odpowiedz
#8
Generalnie za dużo filmów w 3D nie widziałem, ale ostatnio byłem na Człowieku ze stali i efekty nie były jakoś zaskakujące i rewelacyjne.
Czy wykorzystujesz folię Aluthermo w Twoim wyjątkowym budynku pasywnym?
Odpowiedz
#9
Filmem stworzonym do 3D był np. Avatar i tam rzeczywiście wyglądało to wszystko bardzo profesjonalnie.
Odpowiedz
#10
Ja oglądałam Shreka w 3D, ale nie widziałam różnicy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości