Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thesilence - Forum dla Młodzieży
#11
Reni dziękuję pięknie za opinię Wink
Zapraszam zainteresownych w temacie do rejestracji na naszym forum młodzieżoweym Thesilence Smile
Odpowiedz
#12
Forum upadło. Administracja grzebie ludziom w pw. Wchodzisz na własne ryzyko.
Anarchia!
Odpowiedz
#13
To norma, że MaicalFire grzebie ludziom w PW. Tak było / jest na scypionie i na własne oczy widziałem ,że robił to na TS (jak miałem tam jeszcze rangę admina)
MF ma zapędy ORMOwca..... czyżby miną się z celem... ?
Odpowiedz
#14
http://pokazywarka.pl/ex271p

Wink
Odpowiedz
#15
Stąd modyfikacja, która umożliwiała tęże czynność została wycofana z obiegu.
Odpowiedz
#16
(08-14-2011, 11:36)koleszko napisał(a): Forum upadło. Administracja grzebie ludziom w pw. Wchodzisz na własne ryzyko.
Anarchia!

Forum nie upadło. Ma się dobrze.
Tylko kilku krzykaczy zostało uciszonych za łamanie regulaminu.
Podejrzewam , że jest to zemsta za pozbawienie kilku osób rang dotychczasowych Smile

Jako właścicielka forum zaświadczam , ze nigdy ani ja ani żaden z moich Adminsitatorów nie czytał nigdy niczyich wiadomości prywatnych.
Następnym razem trzy razy się wcześniej się zastanowcie, zanim kogoś oskarżycie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
To wyjaśnij fakt, że dostałem bana za 'rzekomy spam na pw'. Podczas gdy wysłałem tylko kilka pw do jednej userki. Jak mi udowodnisz że złamałem regulamin jednocześnie broniąc się przed oskarżeniem dot. grzebania w wiadomościach to ci uwierzę.
Odpowiedz
#18
(08-19-2011, 09:54)koleszko napisał(a): To wyjaśnij fakt, że dostałem bana za 'rzekomy spam na pw'. Podczas gdy wysłałem tylko kilka pw do jednej userki. Jak mi udowodnisz że złamałem regulamin jednocześnie broniąc się przed oskarżeniem dot. grzebania w wiadomościach to ci uwierzę.

Oooo.... dokładnie jak mówi koleszko. Uzasadnij ów fakt Big Grin
Odpowiedz
#19
Szafira, a mieliście ostatnio na thesilence modyfikację dzięki której można było wykryć spam na pw?
www.forumreklama.com - Najlepsze miejsce na Twoją reklamę

Odpowiedz
#20
Wielka szkoda, że straciliście stare posty. Ale oby do przodu!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości