Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thesilence - Forum dla Młodzieży
#1
Brak.
Odpowiedz
#2
Asiu powiem ci tak jak forum stało na Przemo to bardzo mi się podobało i lubiłem tam wchodzic, niestety teraz po przeniesieniu przestało mi sie podobac i stwierdzic mogę że nie tylko ja jestem z tego niezadowolony ale życzę powodzenia i pozdrawiam cię serdecznie Smile
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
Odpowiedz
#3
(05-26-2011, 19:27)BziQ napisał(a): Asiu powiem ci tak jak forum stało na Przemo to bardzo mi się podobało i lubiłem tam wchodzic, niestety teraz po przeniesieniu przestało mi sie podobac i stwierdzic mogę że nie tylko ja jestem z tego niezadowolony ale życzę powodzenia i pozdrawiam cię serdecznie Smile

Może to kwestia przywyczajenia.
Bądź co bądź na przemie stalismy ponad 1,5 roku.
Wiem, że to w niektórych osobach wywołało szok.
Jednak liczę, że z czasem starzy forumowicze docenią zmianę i zmienią zdanie na lepsze o nowym skrypcie a nowi forumowicze zechcą do nas zajrzeć Smile

Zmienił się styl ale tematy i wciągające dyskusje nadal pozostały Smile
Odpowiedz
#4
To samo mogę powiedzieć co BziQ, gdy forum było na przemie wyglądało o niebo lepiej.
Odpowiedz
#5
jedno z gorszych forów młodzieżowych
Odpowiedz
#6
(06-04-2011, 05:22)MagicalFire napisał(a): jedno z gorszych forów młodzieżowych

Może uzasadnisz? A może jest gorsze 'bo tak' ?

Co do TS
Forum z dużym potencjałem na przyszłość. Ciągły ruch i duża liczba userów. Zmiana na MyBB też oczywiście na plus, ale..... na litość, zróbcie unikalny styl, inny niż wszystkie. Bo ten (mnie) odpycha

Generalnie na PLUS
Odpowiedz
#7
MagicalFire uzasadnij? dlatego że nie jesteś już tam administratorem dlatego jest "Be" a może twój Scypion jest super mega zajebi***?
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
Odpowiedz
#8
nie jestem bo nie chciałem
uzasadnienie :
- chamstwo na forum
- moderatorzy nie sprawiedliwie oceniaja osoby które nie lubia
- jak ktpos jest ulubiencem modka to moze robic co chce


pozatym to nie temat o scypionie wiec skoncz

// to go załóż, zobaczymy co o nim ludzie napiszą :] //Obcy
Odpowiedz
#9
(06-04-2011, 08:14)Obcy napisał(a): na litość, zróbcie unikalny styl, inny niż wszystkie. Bo ten (mnie) odpycha

Generalnie na PLUS

Narazie nie jest to możliwe, gdyż wykonanie stylu wiązałoby się z dodatkowymi kosztami a mnie na to nie stać.
Jedne co może się zmienić w niedługiej przyszłości to napwno nowe ikonki działów oraz ikonki przy postach Smile
Tak że to napewno się zmieni.
Planuję także wgrać dodatkowy styl w kolorze zielonym z naszym starym logiem żeby choć trochę przypominał userom o starym forum na skrypcie przema w stylu szpak Tongue
Wiem, że takie prośby pojawały się wśród userów Wink

Bardzo dziękuję za Wasze oceny i sygestie Smile




Odpowiedz
#10
Bardzo ciekawe forum, jestem na nim zarejestrowana. Szeroka tematyka, każdy znajdzie coś dla siebie, a obsługę forum oceniam pozytywnie, warto się tam zarejestrować.
www.forumreklama.com - Najlepsze miejsce na Twoją reklamę

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości