Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie SQL
#1
Szukam dobrej firmy która mogłaby poprowadzić szkolenie SQL. http://dataconsulting.pl/ - co sadzicie o tej? Miał ktoś przyjemność z nimi współpracować? Wszelki uzasadnione opinie mile widziane Smile
Odpowiedz
#2
Możesz też poszukać o niej jakichś informacji w sieci.
Odpowiedz
#3
A jakie są Twoje wymagania co do szkolenia? Jaki ma ono cel? Do czego zdobytą wiedzę planujesz wykorzystać? Czy chodzi Ci o pracę w IT?

Jeśli TAK, to według mnie lepiej zainteresować się studiami podyplomowymi (jeśli oczywiście ma wykształcenie wyższe, minimum licencjat).

Ja podobnie myślałem o kierunku, który obecnie studiuję. Najpierw chciałem isć na jakiś kurs poświęcony systemom ERP, jednak zdecydowałem się na studia podyplomowe na takim kierunku zintegrowane systemy informatyczne – SAP ERP http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/st...czne---erp

Tak więc sprawdź w swoim mieście lub okolicach czy nie ma jakieś uczelni prowadzącej rekrutację na kierunek związany z bazami danych, tak aby nauczyć się tam SQL.
Odpowiedz
#4
Ja zauważyłam jedno - szkolenia są bardzo ważne! Szczególnie w przypadku reklamy, gdzie marketing internetowy coraz szybciej się rozwija. Oferty szkoleń są różne, jedną z lepszych firm organizujących takie szkolenia jest - http://xannsem.com/szkolenia. Gdzie możecie dokształcić się z dziedziny reklamy i szybko rozpocząć własną działalność w tym zakresie!
Odpowiedz
#5
Też wydaję mi się, że szkolenia są bardzo ważnym aspektem w czasach, gdzie duży nacisk kładzie się na ustawiczną edukację. Znajoma brała udział w wielu specjalistycznych szkoleniach językowych, dzięki czemu biura tłumaczeń teraz chętniej zapraszają ją na rozmowy kwalifikacyjne. Właściwie to ona teraz może dyktować warunki pracodawcom.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości